Всесвітня ісламська ліга запрошує єврейську делегацію відвідати КСА

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Всесвітня ісламська ліга в особі генерального секретаря Мухаммада ібн Абдуль-Каріма аль-Ісси запросила єврейську делегацію відвідати Саудівську Аравію, об’явивши, що датою візиту буде січень 2020 року.

Міністерство закордонних справ «Ізраїлю» відреагувало на заяву Всесвітньої ісламської ліги, опублікувавши на своїй сторінці у «Twitter» під назвою «IsraelinArabic» наступне: «Уперше єврейська делегація відвідає Саудівську Аравію за запрошенням Всесвітньої ісламської ліги в особі генерального секретаря шейха Мухаммада ібн Абдуль-Каріма аль-Ісси, який заявив, що візит відбудеться у січні 2020 року».

Запрошення пролунало у заявах аль-Ісси про холокост 30 квітня 2019 року. Зокрема, він сказав : «Неможна заперечувати або зменшувати масштаби холокосту. Ми хотіли сказати правильне слово у відношенні цього жахливого нацистського злочину, і ми будемо проти будь-якої думки, яка заперечує це злодіяння … Такими є наші ісламські і людські цінності, і вони підштовхнули нас до організації цього візиту. Делегація народу, який постраждав від холокосту, відвідає нас у Королівстві за запрошенням Всесвітньої ісламської ліги...».

«Ар-Рая»: подібні заяви розкривають істинне обличчя придворних шейхів, які дешево продали свою релігію. Вони оплакують іудеїв, жалкуючи про те, що трапилось з ними під час холокосту, ґрунтуючись на сумнівних передумовах. До того ж, мусульмани не мають до холокосту ніякого відношення. У той же час ці горе-шейхи закривають очі на масові вбивства палестинців з боку єврейського утворення, не бажаючи помічати того, що відбувається у них під носом. Адже зовсім нещодавно, на початку благословенного місяця Рамадан, сіоністи скоїли варварську атаку на мирних жителів сектора Газа.

Різноманітні «ісламські» організації з самого початку появи на світ не перестають вводити в оману мусульман. Ісламський світ покладав на них великі надії. Але після такого нахабного визнання у тому, що вони прагнуть до нормалізації відносин з єврейським утворенням, ані у кого більше немає виправдання покладатись на них. Замість цього Умма повинна покладатись на свої армії, щоб скинути існуючі режими, а потім вдатися до захисту мусульман і вирішенню їх проблем, перш за усе — до рішення палестинської проблеми за допомогою звільнення від окупації.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
08.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая