Іслам лякає правителів Європи … що ж буде після встановлення Ісламської Держави?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Канцлер Німеччини Ангела Меркель провела у середу (01.05.2019) в Уагадугу зустріч з лідерами країн «Групи п’яти» (G5) зони африканського Сахеля, за підсумками якої висловилась за нарощування активних дій у боротьбі з «ісламським радикалізмом».

Сили групи G5 були сформовані із військових Малі, Нігеру, Буркіна-Фасо, Чаду і Мавританії для боротьби з «бойовиками» в африканському регіоні.

Що стосується Багатопрофільної комплексної місії ООН по стабілізації у Малі (MINUSMA), то у її склад входять біля 15 тисяч військовослужбовців, 850 із них — німецькі. Ця організація є другою по величині закордонною місією після Афганістану за участю німецької армії.

Говорячи про фразу «ісламський фундаменталізм», яку Меркель використала замість «тероризму», то причина цього полягає у тому, що канцлер Німеччини віддає перевагу використовувати словник президента Франції Еммануелля Макрона, який часто говорить такі фрази, як «ісламський екстремізм» та «ісламський тероризм».

Раніше Макрон вже говорив про те, що «політичний Іслам» становить загрозу для Французької республіки і що він намагається ізолювати цю загрозу.

Після цієї заяви президент Франції пояснив, що він почав вимагати від свого уряду не проявляти поблажливості до ісламських рухів і перешкоджати їм отримувати яке-небудь фінансування з-за кордону.

Президент Франції зайняв більш жорстку позицію у відношенні імміграції і заявив, що твердо вірить у право шукати політичний притулок, «але для того, щоб приймати людей, треба мати свій дім».

Під час попереднього візиту в Єгипет Макрон використав фразу «ісламський тероризм», яка розлютила багатьох в арабському та мусульманському світі. На своїй сторінці у «Twitter» Макрон писав, що Франція і Єгипет постраждали від «ісламського тероризму» («Al-Jazeera», 02.05.2019).

 


Огляд новин «Ар-Рая»
08.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая