Міністр туризму Тунісу закликає роздати паспорти євреям-окупантам

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Міністр туризму Тунісу Рене Трабелсі підтвердив в ефірі радіо «Shems FM» те, про що говорив одному німецькому інформаційному агентству.

Він закликав владу Тунісу надати іудеям туніського походження, які проживають у сіоністському утворенні, туніські паспорти, щоб ті могли відвідувати храм Ель-Гріба на острові Джерба. Він також зазначив, що це не буде вважатись нормалізацією відносин з сіоністським утворенням.

У коментарі до цієї заяви інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Тунісі пише:

Як насмілюється міністр вимагати впустити у країну своїх братів із сіоністського утворення, надавши їм туніські паспорти?!

Туніська влада перешкоджає членам Хізб ут-Тахрір агітувати мусульман та їх армії у підтримку Гази і звільнення Палестини. Вона судить членів Хізб ут-Тахрір у військових судах лише тому, що ті виступають проти прийому сіоністів на острові Джерба. Тому не дивно, що туніський міністр єврейського походження, який учора боявся власної тіні, сьогодні принижує владу подібними вимогами.

Мусульмани Тунісу! Що примушує вас мовчати перед хресним батьком іудеїв у Тунісі, мовчати про прийом у країні жителів сіоністського утворення, а також мовчати про дії маріонеткових урядів, які заважають вашим братам із Хізб ут-Тахрір проводити заходи у підтримку Гази перед обличчям нападів сіоністів? Ваша мовчанка надає сміливості правителям так, що вони принижують народ і дозволяють міністру вимагати віроломства по відношенню до палестинців.

Говорячи ж про головного сіоніста Туніса, ми заявляємо, що чудово розуміємо його наміри. Насправді, тим, хто брав участь в окупації палестинських земель, туніські паспорти потрібні для того, щоб знайти собі притулок, адже їх жерці нагадують про швидке падіння сіоністського утворення . Ми, як мусульмани, переконані у тому, що обіцяв Аллах:

وَإِنْ عُدْتُمْ عُدْنَا

«Але якщо ви повернетеся до безчинства, то Ми також повернемось до покарання» (17:8).

І ми переконані у найшвидшому здійснені благої звістки Посланця Аллаха (с.а.с.):

لَا تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى يُقَاتِلَ الْمُسْلِمُونَ الْيَهُودَ فَيَقْتُلُهُمْ الْمُسْلِمُونَ حَتَّى يَخْتَبِئَ الْيَهُودِيُّ مِنْ وَرَاءِ الْحَجَرِ وَالشَّجَرِ فَيَقُولُ الْحَجَرُ أَوْ الشَّجَرُ يَا مُسْلِمُ يَا عَبْدَ اللَّهِ هَذَا يَهُودِيٌّ خَلْفِي فَتَعَالَ فَاقْتُلْهُ إِلَّا الْغَرْقَدَ فَإِنَّهُ مِنْ شَجَرِ الْيَهُودِ

«Не настане Час цей, поки мусульмани не битимуться з іудеями і поки камінь чи дерево, за яким буде знаходитись іудей, не скаже: «О, мусульманин! О, раб Аллаха! За мною ховається іудей, вбий же його !», — і скаже це кожне дерево, окрім гаркада, адже воно відноситься до числу іудейських дерев» (Ахмад).

Огляд новин «Ар-Рая»
18.12.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая