Угода CEDAW закликає до пороку, у той час як Іслам закликає до чистоти і цноти

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Стратегічна ініціатива для жінок Африканського рогу (SIHA) опублікувала звіт, у якому привітала скасування у Судані Закону про громадський порядок і закликала скасувати усі статті, які дискримінують жінок, у тому числі розроблені на основі ідеологій «тероризму».

Згідно звіту, підписання і ратифікація «Конвенції про ліквідацію усіх форм дискримінації у відношенні жінок (CEDAW)» і «Протоколу про права жінок» є «неминучим кроком» для припинення незаконної дискримінації у відношенні жінок Судану, а також захисту їх прав і гідності. У своїх заявах «SIHA» опирається на те, що прем’єр-міністр Судану обіцяв Генеральній Асамблеї ООН покінчити з дискримінацією.

У своєму коментарі до даного звіту Жіночий відділ інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Судані пише: «Режим аль-Башіра ніколи не застосовував Іслам. Що стосується деяких шаріатських положень у Законі про особистий статус, то вони лише існували на папері. Але навіть у такому виді шаріатські положення дратують ворогів Ісламу. Вони вимагають змінити це, щоб віддалити мусульман від положень релігії, здійснюючи свої брудні плани і примушуючи жінок вимагати повної рівності з чоловіками. Уряд, у свою чергу, змінює закони, щоб дозволити жінкам без яких-небудь обмежень з боку Шаріату розпоряджатись справами свого життя».

Далі зазначається: «Угода CEDAW, що просувається феміністськими організаціями, які підтримуються світським урядом, була розроблена невірними з західним капіталістичним поглядом. Вона закликає до пороку і непристойності, у той час як положення Ісламу закликають до чистоти і цноті, зберігають честь і гідність. Будь-який, хто хоче замінити ісламські положення пунктами угоди CEDAW, бажає поширення пороку».

На завершення приводиться звернення до жителів Судану: «Уряд перехідного періоду і феміністські суспільства прагнуть поширити занепад у вашому суспільстві і усунути релігійні цінності і переконання, які оберігають жінок. Не дайте їм можливості реалізувати те, що хочуть їх хазяї!».


Огляд новин «Ар-Рая»
18.12.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая