У Стамбулі пройшла молодіжна конференція «Дух завоювань»

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У межах всесвітньої кампанії у пам’ять про завоювання Константинополя, розгорнутої Центральним інформаційним офісом Хізб ут-Тахрір,турецький молодіжний відділ організував конференцію, яка отримала велику увагу і підтримку з боку мусульман Стамбула.

Читанням Корану конференцію відкрив член Хізб ут-Тахрір Мехмет Акіф Шен.

Потім від імені молодіжного відділу партії зі вступною промовою виступив Мухаммад Будак, заявивши, що «Хізб ут-Тахрір прийняв метою відродження Ісламської Умми на основі ісламської ідеології, віддаючи на цьому шляху усі свої сили і не боячись яких-небудь докорів і ярликів». Він також виразив вдячність Аллаху за можливість організувати і провести цю конференцію.

Після вступної промови слово взяв автор журналу «KöklüDeğişim» Муса Байоглу, підкресливши, що «саме завоювання здолали перешкоди, що стояли перед Ісламом, і мусульмани завжди були Уммою завоювань, а Посланець Аллаха ﷺ був найвеличнішим завойовником». Він також нагадав молодому поколінню про відповідальність за досягнення обіцяних завоювань.

Потім був включений запис промови аміра Хізб ут-Тахрір, великого вченого Ати ібн Халіля Абу ар-Рашти, з нагоди річниці завоювання Константинополя, в якій він сказав: «Будьте упевнені у тому, що збудуться і інші пророцтва Посланця Аллаха ﷺ. Він ﷺпророчив відкриття Константинополя, потім Риму, відновлення Халіфату за методом пророцтва і битва з євреями, у якій вони зазнають принизливої поразки».

Після промови аміра слово перейшло до Хусейну Туксалу, який зачитав вірш, написаний Хусейном Озтурком, членом молодіжного відділу Хізб ут-Тахрір.

На завершення Абдуллах Імамоглу, письменник та ісламський, виступив з промовою, у якій підкреслив: «Відновлення Праведного Халіфату і завоювання Риму — це пророцтва,які збудуться так само, як збулось пророцтво про завоювання Константинополя». У кінці свого виступу він звернувся до гостей з проханням приєднатися до нього у молитві за виконання цих пророцтв руками нинішніх мусульман.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
22.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню