Позиція Аббаса в ООН абсолютно не відповідає сподіванням народу Палестини

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Голова Палестинської автономії Махмуд Аббас у вівторок 11 лютого 2020 року виступив у Раді Безпеки ООН щодо угоди Трампа.

У своєму виступі Аббас ганебно наполягав на продовженні переговорів, які раніше накликали лиха на Палестину та її народ, і навіть наполягав на тому, що кожен акт опору розцінюється як «насильство і тероризм».

У зв’язку з цим інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір/Палестина у заяві для преси зазначив, що своєю промовою Аббас показав те, наскільки він далекий від сподівань народу Палестини, оскільки проявив милосердя до ворогів, але не проявив його до шахідів Палестини, а усі надії поклав на Раду Безпеки і міжнародні інститути, у той час як народ Палестини чекає вірного лідера, подібного Салахуддіну, який звільнить аль-Аксу і викоренить єврейське утворення.

Як пишеться у заяві, Аббас підняв карту, на якій зображено те, як зменшилась Палестина з 1917 року до сьогоднішнього дня, задаючись питанням: «Хто дав їм право розривати Палестину?», — але забуваючи, що сам він, незважаючи на усі злочини євреїв, виражав прихильність угодам в Осло та іншим ганебним угодам.

У заяві вказується, що Аббас відкидає «Угоду сторіччя» через те, що вона підриває рішення по формулі «Дві держави», у той час, як палестинці відкидають і цю формулу, тому що уся Палестина належить мусульманам, і вона не є власністю Трампа чи Ради Безпеки.

Аббас, як зазначається у заяві, прагне до миру з окупантами, у той час як народ Палестини чекає, коли армії Умми викорінять єврейське утворення; стратегічний вибір Аббаса — це мир з окупаційними силами, тоді як вибір палестинців — це повернення усієї Палестини до правління мусульман так, що аль-Кудс стане центром ісламських земель і столицею Халіфату.

На завершення інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір/Палестина пише: «Рішення палестинської проблеми не полягає в скликанні міжнародної конференції, на якій зберуться усі колоніальні держави, щоб вирішити питання на користь євреїв, як і не полягає у жебрацтві, оскільки народи невір’я — друзі і помічники один одному, а також не полягає у прихильності Арабській мирній ініціативі. Рішення палестинської проблеми полягає у поверненні питання в ісламську площину та у зверненні до армій Умми, щоб вони висунули свої легіони і перетворили єврейське утворення у пил. Усі інші колоніальні рішення, ініціативи і міжнародні конференції нічим не відрізняються від угоди Трампа за винятком зовнішнього вигляду.

 


Огляд новин «Ар-Рая»
19.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая