Правителі Судану приєднуються до каравану зрадництва і нормалізації відносин з єврейським утворенням

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У п’ятницю газета «Al-SharqAl-Awsat» повідомила, що Судан досяг попередньої домовленості з «Ізраїлем» про припинення ворожнечі і початок поступових кроків по нормалізації відносин між ними при американському посередництві. По це пише агентство «Ma’anNews» 23.10.2020.

Газета з посиланням на високопосадове суданське джерело додала, що ця домовленість була досягнута під час зустрічі з великою американсько -«ізраїльською» делегацією, яка відбулась у Хартумі у середу.

«Ар-Рая»: маріонеткові режими у мусульманських країнах не гребують зрадництвом проти Умми у доленосних для мусульман питаннях. Вони повзають на колінах перед ворогами Ісламу і чекають від них наказу. Це знов доводить, що правителі мусульман стоять не на боці Ісламської Умми, а на боці її ворогів. Кожен, хто покладається на будь-якого із нинішніх мусульманських правителів, думаючи, що в ньому є добро або що він відрізняється від решти інших, повинен прокинутись від свого сну і приєднатись до носіїв заклику, щоб скинутим усіх правителів і існуючі системи і встановити Другий Праведний Халіфат.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
28.10.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая