Ердоган хоче хороших відносин з єврейським утворенням

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

На сайті «France24» 25.12.2020 повідомлялось: «Президент Туреччини Ердоган заявив у п’ятницю, що його країна хоче хороших відносин з «Ізраїлем», але розкритикував політику «Ізраїлю» у відношенні палестинців, заявивши, що це «неприйнятно».

Ердоган сказав журналістам в Стамбулі після п’ятничної молитви, що у Туреччини є проблеми «з окремим людьми в керівництві «Ізраїлю» і що відносини між країнами були б «зовсім іншими»,якщо б цих проблем не існувало, додавши, що взаємодія двох сторін на рівні розвідки не припинялась.

«Політика у відношенні Палестини — це наша червона лінія. Для нас неможливо прийняти політику «Ізраїлю» у відношенні Палестини. Їх безжальні дії там неприйнятні», — сказав президент Туреччини.

Також він зазначив: «Якщо б не було проблем на вищому рівні, то наші відносини були б зовсім іншими. <…> Але ми сподіваємось на кращі відносини з «Ізраїлем».

«Ар-Рая»: відносини між світським турецьким режимом і єврейським утворенням, які існують з 1949 року, досягли свого апогею тільки у часи правління Ердогана. Президент Туреччини бажає і надалі розвивати ці відносини.

Прем’єр-міністр єврейського утворення Нетаньяху раніше виражав своє щастя і глибоке задоволення процвітанням відносин між Туреччиною та його утворенням в епоху Ердогана. У лютому поточного року він повідомив газеті «TheJerusalemPost», що, незважаючи на публічну риторику турецького уряду, який раніше порівнював «Ізраїль» з фашистською державою, відносини між двома країнами процвітають.

Обов’язок мусульман полягає у тому, щоб зректись від зрадницької політики Ердогана, а також скинути турецький режим, лояльний до євреїв і американців, і повернути усе так, як було у часи Мехмеда аль-Фатіха, Абдульхаміда II та інших великих правителів мусульман. Вони правили по Ісламу і наводили страх на стан ворога. Нинішня турецька армія може вмить звільнити усю Палестину, якщо тільки країна буде управлятись по Ісламу.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
30.12.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая