Жіночий відділ Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір запустив кампанію «Жорстке обходження з мусульманами Шрі-Ланки, живими і мертвими»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У п’ятницю 25 грудня 2020 року жіночий відділ Центрального Інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір запустив масштабну кампанію по привабленню уваги громадськості до серйозної несправедливості і порушень, на які наражаються мусульмани в Шрі-Ланці, вимагаючи від влади цієї країни покласти край примусовому спаленню тіл мусульман,які загинули від COVID-19.

З квітня поточного року тіла десятків мусульман з позитивним результатом на коронавірус були спалені, що є волаючим порушенням ісламських переконань.

Мусульмани в Шрі-Ланці на протязі багатьох років наражались на дискримінацію, демонізації і насильство через ріст у країні ультрабуддійського націоналізму. Як і очікувалось, усі країни, включаючи зрадницькі режими, не бажають допомогти мусульманам Шрі-Ланки. Проте ми, Умма Ісламу, не залишимо наших братів і сестер-мусульман в Шрі-Ланці без допомоги. Аллах говорить:

وَإِنِ اسْتَنصَرُوكُمْ فِي الدِّينِ فَعَلَيْكُمُ النَّصْرُ

«Якщо вони попросять вас про допомогу у справах релігії, то ви повинні допомогти» (8:72).

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
30.12.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая