Скинути прозахідних правителів і повернути Халіфат!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Інформаційний офіс Хизб ут-Тахрір в Пакистані опублікував заяву, в якій говориться: «Маріонеткові правителі Пакистану використовують гостру гуманітарну кризу в Афганістані, щоб примусити талібів сформувати уряд по західному зразку.

Це робиться через позачергову зустріч міністрів закордонних справ Організації ісламської співпраці, які насправді є організацією по запобіганню єдності мусульман і встановленню Халіфату».

Також в заяві вказується: «Зрадницькі правителі іще не визнали уряд «Талібану», хоча раніше дуже швидко зреагували на прохання Сполучених Штатів і визнали режим, створений під час окупації Афганістану».

Далі підкреслюється: «Усі ці правителі говорять те, що угодно Америці. Обіцянка надати невелику допомогу при принизливих умовах рівносильне хабару з метою примусити уряд талібів піти на додаткові поступки».

Звертаючись до озброєних сил Пакистану, Хізб ут-Тахрір пише: «Афганістан і Пакистан — це один народ з точки зору релігії, географії і історії. І ви неодмінно будете запитані в Судний день за голод дітей. Підтримка голодних мусульман — це задача не міжнародної спільноти, а Ісламської Умми. Так скиньте ж проамериканський режим в Пакистані і встановіть Праведний Халіфат за методом пророцтва!».

На завершення говориться: «Мусульмани Афганістану, Середньої Азії і Близького Сходу готові прийняти вас. Умма чекає свого халіфа, який захистить мусульманські країни і поширить послання Ісламу по усьому світу».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
29.12.2021

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая