Перехідний уряд Судану надає колоніальним компаніям можливість грабувати багатства Умми

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Міністр фінансів Судану Джібріль Ібрагім розповів про «Велике економічне щастя» і про те, що воно сприяє рішенню багатьох проблем розвитку країни.

Про це говорилось в ході наради по прискоренню реалізації контракту міністерства гірничодобувної промисловості Судану з канадською золотодобувною компанією «Orca Gold» і австралійської «Perseus Mining Limited». Добування золота в районах річки Нил і Червоного моря буде відбуватись під контролем міністра гірничодобувної промисловості і представників двох компаній.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір/Судан опублікував прес-реліз, в якому говориться: «Перехідний уряд усе іще діє, він не користується порадами і не звертає уваги на радників. Він слідує по стопам колишнього режиму, який дозволяв грабувати золото і вивозити його на приватних літаках, не залишаючи нічого жителям країни. Більше того, якщо місцеві жителі почнуть вимагати право на добування золота в цих районах, то вони будуть вбиті кулею уряду або кулею цієї компанії. Генеральний директор канадської компанії «Orca Gold» сказав: «Один із позитивних чинників — це те, що суданський уряд стримав і виконав свою обіцянку по зачистці території від усіх форм необдуманого добування». Нехай це золото залишиться в землі на благо майбутнього покоління, аніж воно буде розграбовано колоніальними державами.

Добування золота стала професією для багатьох жителів, так чому ж уряд бореться з ними за їх засоби до існування? Презирство цих правителів досягло свідомості людей, а міністр фінансів описав розграбування багатства як «Велике економічне щастя». З яких пір капіталістичні компанії почали приносити користь простому народу? Багатства вивозяться із країни, а народ продовжує жити в зубожінні, під загрозою голоду. Невичерпні корисні копалини є громадською власністю, якою кожен може скористатись напряму чи за допомогою регулювання з боку держави. Такий розподіл може бути реалізований тільки Праведним Халіфатом, правління в яком убуде здійснюватись за методом пророцтва. О, народ Судану, ведіть діяльність разом з Хізб ут-Тахрір по встановленню цієї держави. Тільки Халіфат припинить дії невірного колонізатора і розподілить багатства у благо Умми!».

Із рубрики новин газети «Ар-Рая», №402

 

5 Мухаррама 1444 р.х.
3 серпня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню