Родина Аль Сауда квапиться до нормалізації відносин з сіоністами

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Після того, як усім авіакомпаніям (включаючи «ізраїльські») було дозволено перетинати повітряний простір королівства, уряд Саудитів підтвердив свою тверду і рішучу позицію по відношенню до проблеми Палестини та її народу.

Саудівські ЗМІ повідомляють: «Королівство підкреслило, що дозвіл використовувати повітряний простір пов’язаний з міжнародними зобов’язаннями, і це не означає, що це передвісник подальших кроків». Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір/Палестина прокоментував дану подію:

«Ось таким чином Саудіти і подібний до них президент Туреччини Ердоган рухаються до нормалізації відносин з єврейським утворенням. Як тільки їх хазяїн в Білому домі приймає рішення, вони одразу вдаються до його реалізації. Ердоган без якого-небудь сорому прийняв голову єврейського утворення на землі Османського Халіфату, і у нього вистачило сміливості заявити, що нормалізація не вплине на тверду позицію Туреччини у відношенні Палестини і аль-Кудса. Насправді ж своїми діями він показав своє зрадництво! А тепер правителі родини Аль Сауда повторили цю ганьбу, якій немає виправдання. Усі правителі мусульманських країн є агентами колонізатора, вони реалізують їх плани і слідують їх наказам і рішенням. Іноді вони виконують різноманітні ролі згідно з вказівкам їх хазяїв із Лондона і Вашингтона. Палестина буде звільнена тільки армією Умми і Праведним Халіфатом, час якого близько, з волі Аллаха!».

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая», №402
5 Мухаррама 1444 р.х.
3 серпня 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню