Небезпека відносин революціонерів з турецьким режимом

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Президент Туреччини Ердоган підкреслив на прес-конференції , яку провів в кулуарах саміту G-20 на індонезійському острові Балі, що його країна буде рішуче здійснювати свою стратегію по викоріненню тероризму в самих його зачатках.

Ердоган сказав, що Туреччина очікує від усіх своїх друзів і союзників щирої підтримки законної боротьби Анкари в боротьбі з тероризмом. Він сказав, що «партії, які підтримують терористичну організацію («РПК») під приводом боротьби з організацією «ІДІЛ», по суті є співучасниками в пролитті крові». Він додав: «Ті, хто підтримують тероризм, повинні передивитись свої погляди і припинити підтримувати терористичні рухи», (агентство «Анадолу» от 16.11.2022).

«Ар-Рая»: якщо Ердогану відомі ті, хто підтримує тероризм, чому він не розкриває і не вириває їх публічно?! Усім відомо, що він має на увазі Америку та її спецслужби, про які не наважується згадувати; він тільки вимагає, щоб вони передивились свої погляди і перестали підтримувати ці рухи! Заява Ердогана — це принизлива заява, він благає Америку замість того,щоб викрити її дії, розірвати з нею відносини, припинити співпрацю і закрити її військові бази в Туреччині,які є центром шпигунства і диверсій в регіоні. Ганебна позиція Ердогана — це попередження сирійським революціонерам,які пов’язали з ним долю революції. О, революціонери, ви не пожнете від своїх відносин з Ердоганом і його режимом нічого, окрім ганьби в цьому світі, не говорячи вже про Наступний , і ваша подальша співпраця з ним — це марні жертви Ісламської Умми в сирійській революції.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №418
29 Рабі ус-сані 1444 р.х.
23 листопада 2022 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню