Америка — фактичний правитель Іраку

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

З миті окупації Іраку в 2003 році і по сей день Америка є фактичним правителем країни: вона накреслила політичну карту, нав’язала країні свою політичну систему і зловісну конституцію.

Вони втручається в усі справи країни, вона розділила владу на етнічні і сектантські групи між суннітами, шиїтами і курдами. Президент Іраку — курд, прем’єр-міністр — шиїт, спікер ради представників — сунніт.

Після тривалого процесу був сформований уряд Мухаммада Шіа ас-Судані. Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Іраку опублікував прес-реліз, в якому говориться:

«Америка відправила три прихованих послання. Перше: «Іракські засоби в доларах не були переведені, незважаючи на завершення платежів. Доларовий запас Центрального банку зменшився зі 100% до 25%». Друге: «Виключення чотирьох банків — «Аль-Аусат», «Аль-Кабід», «Аль-Ансарі» і «Азія» — із валютного аукціону скоротило продажі ЦБ на третину, що призвело до росту курсу долара на паралельному ринку». Третє: «Перешкоджання закупкам газу і енергії у Ірану шляхом призупинення оплат так, що на рахунках «TBI Bank» було накопичено 10 мільярдів доларів на користь Ірану. США перешкоджали оплатам на користь Ірану до тих пір, поки Ірак не узгодив форму співпраці з Іраном».

Америка своїми посланнями бажає спричинити вплив на ас-Судані і віддалити його від впливу таких згуртувань, як «Асаіб Ахль аль-Хак», «Катаіб Хізбалла» і «Батальйони Імама Алі». Так буде обмежена роль Ірану в Іраку, а ас-Судані послідує по стопам свого попередника аль-Казимі. Треба звернути увагу, що це не ворожнеча з Іраном; усі чудово розуміють, що Іран працює у благо американських інтересів в Іраку та інших країнах регіону, таких як Сирія, Ємен і Ліван. В період формування іракського уряду його нинішній голова Мухаммад Шіа ас-Судані часто зустрічався з американськими офіційними особами у супроводі американського посла в Багдаді Аліни Романовскі. Це вказує, що Америка задоволена нинішнім іракським урядом і підтримує його.

О, мусульмани Іраку, ваше тяжке життя не є предопределенною долею, з якою треба змиритись, навпаки, у вас є вибір, як вам жити. Всевишній Аллах забороняє образ життя, при якому не запроваджуються Його закони.

فَلا وَرَبِّكَ لا يُؤْمِنُونَ حَتَّى يُحَكِّمُوكَ فِيمَا شَجَرَ بَيْنَهُمْ ثُمَّ لا يَجِدُوا فِي أَنْفُسِهِمْ حَرَجاً مِمَّا قَضَيْتَ وَيُسَلِّمُوا تَسْلِيماً

«Але ні — клянусь твоїм Господом! — вони не увірують, поки вони не оберуть тебе суддею в усьому тому, що заплутано між ними, не перестануть відчувати в душі утискання від твого рішення і не підкоряться повністю» (4:65).

Посланець Аллаха ﷺ сказав:

والَّذِي نَفْسِي بِيَدِهِ، لَتَأْمُرُنَّ بالْمَعْرُوفِ، ولَتَنْهَوُنَّ عَنِ المُنْكَرِ، أَوْ لَيُوشِكَنَّ اللَّه أَنْ يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عِقَاباً مِنْهُ، ثُمَّ تَدْعُونَهُ فَلا يُسْتَجابُ لَكُمْ

«Клянусь Тим, в чиїй длані душа моя, ви обов’язково повинні спонукати до схвалюваному і утримувати від засуджуваного, а інакше Аллах не зволікатиме піддати вас Своєму покаранню, і потім ви станете волати до Нього, але не отримаєте відповіді!».

Якщо ви ослухаєтесь повеління Аллаха і Його Посланця ﷺ, то ваше життя буде повне нещастя, і зустрінете ви смерть, будучи в гріху. Але якщо ви підкоритесь повелінню Аллаха і Його Посланця ﷺ, то ваше життя буде благородним і піднесеним, і зустрінете ви смерть в стані, коли вами виявиться задоволений Всевишній Аллах.

О, мусульмани Іраку! Америка не боїться ваших правителів, оскільки саме вона наказує їм і забороняє. Але вона боїться вас і вашого пробудження, оскільки усвідомлює небезпеку вашої ісламської ідентичності і усіма доступними способами намагається вас віддалити від Ісламу . Тому пошук порятунку у свого ворога подібний збору меду з навозу! О, мусульмани Іраку ! Підкоріться наказу вашого Господа, ведіть діяльність по поверненню ісламського образу життя і правлінню по законам Аллаха у затишку Праведного Халіфату, правління в якому буде здійснюватись за методом пророцтва.

 

Із рубрики новин газети «Ар-Рая» №424
11 Джумада ас-сані 1444 р.х.
4 січня 2023 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая