Бангладешський режим робить наклеп на Хізб ут-Тахрір, щоб догодити колоніальному Заходу

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Уряд Хасіни відчайдушно намагається заплямувати заклик Хізб ут-Тахрір сфабрикованими вигадками, змовами і наклепом. Це викликає гнів в ЗМІ, коли арештовують невинних людей і брехливо звинувачують їх в екстремізмі.

Урядове бандитське воєнізоване угрупування RAB (Батальйон швидкого реагування) заарештувало шейха Хафіза Мамуна ар-Рашида, назвавши його секретарем інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір в Бангладеш. Урядові силовики чудово знають, що шейх Мамун не із партії «Хізб ут-Тахрір», вони знають, що він покинув партію багато років назад через особисті причини.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір в Бангладеш випустив прес-реліз, в якому говориться: «Цілком очевидно, що уряд Хасіни вибрав цей підлий шлях, щоб завоювати прихильність своїх хазяїв на Заході перед майбутніми виборами. Хасіна та її уряд хочуть залишитись при владі, довівши свою здатність сокрушати «ісламський екстремізм». Оскільки Хізб ут-Тахрір є єдиною партією, які послідовно викриває геополітичні змови західних держав та їх втручання в справи Бангладеш, а також співучасть світських політиків в цих злочинах, звідси уряд Хасіни намагається зв’язати цю щиру і сміливу партію з екстремізмом. Спотворюючи образ щирої ісламської партії і розпалюючи ісламофобію, уряд Хасіни хоче відвернути людей від партії і від Ісламу, щоб довести своїм західним хазяям, що це — кращий засіб, який вони можуть використати на передовій війні проти Ісламу.

Звертаючись до офіцерів урядових сил, ми хочемо сказати: «Як би ви не намагались опорочити репутацію Хізб ут-Тахрір, сфабрикувати кримінальні справи проти невинних і кидати їх у в’язниці, ми не боїмось ані вас, ані вашого уряду. Арешти, тортури і наклеп тільки зміцнять нашу рішучість і зроблять нас більше терплячими і стійкими на шляху благословенного заклику. Усі ваші підступи і задуми по запобіганню Халіфату, з дозволу Аллаха, зазнають поразки, Всевишній Аллах неодмінно дасть нам перемогу над несправедливими людьми. О, офіцери, ви — наші брати в Ісламі! Бійтесь Аллаха, відмовтесь від омани, ми застерігаємо вас від підтримки тиранічного режиму. Знайте, що своїм підкоренням Хасіні ви не тільки завдаєте шкоди щирим носіям заклику, але й коїте великий злочин — ви віддаляєте людей від істини. Ви повинні пробудитись від своєї нерозважності, зректись від режиму Хасіни і врятуватись від гніву Всевишнього Аллаха.

وَالَّذِينَ يُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَيْرِ مَا اكْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَاناً وَإِثْماً مُبِيناً

«А ті, які незаслужено паплюжать віруючих чоловіків і віруючих жінок, звалюють на себе тягар наклепу і явного гріха» (33:58).

 

Із рубрик новин газети «Ар-Рая» №424
11 Джумада ас-сані 1444 р.х.
4 січня 2023 р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню