О Туркі аль-Фейсал... Досить тобі принижуватися і ганьбитися!
Новина: У провокаційному вигляді по відношенню до почуттів мусульман і в зневазі до розумів народу країни двох святинь, що вказує на приниженість раба перед своїм паном (аль-Сауда перед Америкою), Туркі аль-Фейсал аль-Сауд написав статтю під назвою: «Ні, пане Обама». Ця стаття була опублікована в газеті «Аш-Шарк аль-Аусат» 14.03.2016 р.