Лицемірство відносно того, що коїться у Східній Гуті

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Новина: 28.02.2018 Інтернет – видання «aljazeera.net» опублікувало, що сирійський режим та Росія порушили досягнуте раніше перемир’я у Східній Гуті,у той же час на інших фронтах — абсолютна тиша.

Коментар:

Міжнародна спільнота заявила про свою глибоку скорботу з приводу того, що відбувається у Східній Гуті. При цьому відповідальність за злочини не була покладена на режим та Росію, і складається враження, що виконавець цих злочинів невідомий. Радбез ООН закликала до перемир’я через сотні жертв у Східній Гуті. Її заклик не був скерований як вимога зупинити кровопролиття, але було видно,що це робиться для притягнення уваги до себе як до рятівнику миру. Проте ООН такою не є, адже саме вона під керівництвом Америки покровительствує злочинам м’ясника Асада та його союзників в особі Ірану та Росії.

Америка веде брудну політику, пускаючи пил у вічі повстанцям, що вона виступає за вихід Ірану із Сирії і що вона — противниця Росії; у той же час за лаштунками вона дає їм зелене світло. Вона не підсилює санкції проти режиму, як це робить у відношенні Північної Кореї. І недоречно буде сказати, що Росія заважає їй у цьому, адже Китай також не здатен завадити Америці у відношенні Північної Кореї. Америка — це світова, глобальна сила, і вона може нав’язати свою волю кому завгодно і коли захоче.

Хочеться спитати: коли режим стримував свої обіцянки відносно перемир’їв? Він завжди першим порушував їх, тому немає ціни його словам. Хто повірить йому, той обманувся. Тому навішування ярлика тероризму на озброєні угрупування — ніщо інше, як турбота про режим Асада з боку міжнародної спільноти, на чолі якої стоїть Америка. Усе це робиться для того, щоб прикрити дії злочинного режиму, адже саме Америка привела Росію та Іран на допомогу Асаду для придушення революції Шаму.

Варто нагадати, що ситуація на інших фронтах Сирії плачевна у тому плані, що режим зосереджує свої сили в одному напрямку, і при цьому решта фронтів мовчать. Примусити інші фронти мовчати можна лише за допомогою сили. Сьогодні такою силою виступає Туреччина, яка використовує операцію «Оливкова гілка» як інструмент, за допомогою якого повстанцям перешкоджають битися проти режиму в Ідлібі. Інакше режим не зможе зосередитись на Східній Гуті. При такому положенні революція Шаму буде продовжувати знаходитись у небезпеці.

Проте якщо схопити за руки тих лідерів загонів, які кинулись в обійми Туреччини, Саудівської Аравії і т.д., то можна виправити курс революції, адже бійці незадоволені діями своїх керівників.

Тому вони повинні повстати проти них і почати військові дії по усім фронтам, адже режим слабкий іще з початку революції, у нього немає великої кількості професіоналів своєї справи, щоб вести боротьбу далі. Його союзники Іран (що ув’язнув тут) і (у якої проблема з економікою) зараз шукають привід втекти із Сирії, і якщо фронти будуть відновлені та імпульс революції буде відновлений, то у них та в Америки виникнуть величезні проблеми.

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Ісам аль-Бухарі
15 Джумада аль-ахіра 1439 р.х.
03.03.2018 р.