Жертви хімічних атак розкривають суть міжнародної спільноти

Новини та коментарі
Інструменти
Друкарня

Новина: «Жоден народ за останнє десятиріччя не постраждав від хімічної зброї так, як страждають сирійці, які вимушені бачити, як їх діти помирають від удушшя, що викликає не описуваний страх.

Приблизно 1472 людини загинуло і 9889 постраждало внаслідок 222 хімічних атак, 217 із яких були скоєні сирійським режимом», — пишеться у звіті Сирійської мережі по правам людини (SNHR).

Коментар:

Міжнародна спільнота засуджує режим Асада лише за жертви хімічних атак. Що стосується решти усіх інших вбивств нехімічною зброєю, то це — згідно міжнародному закону — не є злочином.

Навіть хімічні атаки розцінюють по-різному у цій міжнародній спільноті. Слідчі комісії продовжують шукати злочинця, іноді звинувачуючи режим у скоєнні злочину, а іноді виправдовуючи. Що з цим буде робити міжнародна спільнота у випадку, коли доведуть, що ці злочини скоїв режим Асада? Чи понесе режим покарання за свої злочини?

Спостерігаючи за подіями у Сирії та інших країнах, не залишається сумнівів у тому, що міжнародна спільнота є партнером режиму у його злочинах за останні дев’ять років. Саме міжнародна спільнота дає режиму Асада одну відстрочку за іншою, скликаючи безкінечні конференції і надаючи йому усіляку можливу підтримку на місцевому, регіональному, міжнародному, політичному і військовому рівнях.

Свідомий мусульманин не дивується усьому цьому, оскільки знає, що країни Заходу віддають пріоритет боротьбі проти Ісламу і що гасла, які вони пропагують, є чистою брехнею і обманом. Ці країни підтримують диктаторів і допомагають їм зміцнитись у боротьбі з усіма спробами мусульман вирватись з-під контролю міжнародної системи.

Дивно, що залишились ті, хто довіряє західним державам і вірить у їх гасла. Вони постійно благають Захід і просять допомоги, хоча він кожного разу підводить їх. Тим не менш, вони досі знаходять йому виправдання за усі невдачі і наполягають на тому, що він і є рятівник. Час від часу ми чуємо заклики і вимоги від західних держав втрутитись і вирішити проблему. Проте Захід лише замовчує злочини режиму і навіть допомагає йому через різноманітного роду угоди. Не дайте себе одурачити, вважаючи, що задача Заходу полягає у тому, щоб захистити вас чи позбавити вас від злочинного режиму. Будь-який,хто думає так, біжить за міражем.

Прийшов час зрозуміти реальність цих країн і перестали залежати від них або звертатись по допомогу до них. Принаймні, міжнародна система несправедлива, оскільки відвернулась від Закону Аллаха, Який говорить:

وَلَاتَرْكَنُواإِلَىالَّذِينَظَلَمُوافَتَمَسَّكُمُالنَّارُوَمَالَكُممِّندُونِاللَّهِمِنْأَوْلِيَاءَثُمَّلَاتُنصَرُونَ

«Не схиляйтесь на сторону беззаконників, щоб вас не торкнувся Вогонь. Немає у вас покровителів і помічників, окрім Аллаха, і тоді ніхто вам не надасть підтримки» (11:113).

 

Спеціально для радіо Центрального інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір
Мунір Насір, член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Сирії
5 Рабі ас-сані 1441 р.х.
02.12.2019 р.