Конференція Хізб ут-Тахрір на тему «Хто за місто Ісри Посланця Аллаха (с.а.с.)? Хто за його звільнення?» у місті Хусан (Палестина)

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Хізб ут-Тахрір у Палестині організував конференцію на підтримку аль-Кудса під назвою «Хто з місце Ісри Посланця Аллаха (с.а.с.)? Хто за його звільнення?».

На заході, що відбувся 16 грудня у місті Хусан (Байт-Ляхм) за участю декількох сотень жителів міста. Організатори скерували старанність мусульман у правильному шаріатському напрямку.

Після вступної промови ведучого Устаз Абу Махмуд повідав про важливість Байт аль-Макдіс та Благословенної землі, яка повідомляється у Книзі Аллаха та Сунні Його Посланця (с.а.с.).

Він розповів про акти агресії та окупаціях, які пережив аль-Кудс у часи Хрестових походів та навали монголів, і про те, як держава Халіфат завжди стояла та стражі цієї землі та повертала її Уммі . Нинішнє положення аль-Кудса почало складатись після падіння Османського Халіфату та окупації з боку жалюгідніших створінь Аллаха. Цьому сприяла Великобританія і у не меншій мірі — зрадництво мусульманських правителів. Ситуація іще більше загострилась, коли потрапила у руки «Організації звільнення Палестини», а слідом — палестинської адміністрації, яка зреклася від більшої частини територій, визнавши їх «правом» сіоністів. Сьогодні ж справи докотились до того, що Трамп, окрилений покорою та зрадництвом наших правителів, наважився об’явити аль-Кудс вічною столицею єврейського утворення.

Устаз роз’яснив позиції сусідніх мусульманських держав, зокрема — Туреччини та Ірану, по відношенню до визнання Трампа, які, у супроводі гучних декларацій та зустрічей, врешті решт увінчались визнанням західної частини Єрусалиму за сіоністами та дотриманням миру та резолюцій ООН.

Абу Махмуд повідав слухачам про шаріатське рішення палестинської проблеми. Іслам вимагає від мусульманських армій негайного надання допомоги, звільнення території та проголошення війни єврейському утворенню і кожній невірній державі, яка стоїть за ним.
Наприкінці заходу організатори звернулись до братських ісламських общин з закликом відмовитись від співпраці з палестинською адміністрацією, від невірних та їх проектів і не покладатись на мусульманських правителів. З питанням Палестини необхідно звернутись до Ісламської Умми та закликати її армії до звільнення Благородної землі замість того, що закликати ООН — хранительку єврейського утворення.

Газета «Ар-Рая»
27.12.2017

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая