Якщо портфель міністра — сенс його життя, то кланятись — його невід’ємна риса

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Фотографія, яка закарбувала мить церемонії призначення королем Марокко нового міністра освіти, де отримавший портфель Саід Амзарі, перестарався, сміхотворно та ганебно преклоняється перед королем, викликала шквал критики та глузувань у соцмережах, звертає увагу 24 січня «Аль-Кудс Аль-Арабі».

Користувачі активно та іронічно ділились фотографією, критикуючи продовження середньовічних ритуалів, а особливо — надмірність нового міністра. Так, журналіст Юнус Міскін у порталі новин «lakome2.com», зазначив: «Новий міністр освіти шукає мідяний четвертак, що випав у ході церемонії. Слава Аллаху, бюджетні гроші у надійних руках!», — зіронізував він. Іще один активний діяч соцмереж та журналіст Абдуссамат ібн Абад сказав, що міністр тим самим робить «предпортфельний намаз», а головний редактор порталу «al3omk.com» задався питанням: «Боже, невже рівень освіти у нашій країні так само низький, як і політики?», — перейнявся він.

Король Мухаммад VI у присутності прем’єр-міністра 21 січня прийняв у королівському палаці у Касабланці п’ять нових володарів портфелів членів уряду.

«Ар-Рая»: Віддалення мусульманських правителів держав зла та гніту, а також віддалення їх порочного оточення від Ісламської Умми та її великої культури перетворило їх вчинки у ритуали приниження, ганьби та засуджування з боку мусульман. Жадаючі міністерських портфелів та любителі посад жебракують на порогах правителів-агентів. Володарі чинів та академічних або військових медалей, а по суті, раби та грабіжники — усі вони продали свою релігію за безцінок цього світу і стали предметом глузувань та анекдотів серед синів Умми, що відвернулися від них після того, як дізнались про їх зрадництво та ницість.

Вже пора нашій великій та благородній Уммі та ї щирим володарям сили, які на власні очі бачать раболіпство влади перед невірним колоніальним Заходом, вийти проти нікчемних правителів та їх жалюгідного оточення, скинути їх, а на руїнах їх палаців встановити Праведний Халіфат за методом пророцтва. Він поверне Уммі славу, а людство — до поклонінню Аллаху, без брехливих ідеологій та корумпованих систем.


Газета «Ар-Рая»

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая