Зустріч міністрів внутрішніх справ арабських країн відбулась для наради про те. як пригноблювати арабів

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У середу 07.03.2018 на сайті arabic.sputniknews була опублікована стаття, у якій говорилось наступне:

«У завершальному комюніке міністерської зустрічі, яка завершилась у середу у столиці Алжиру, говорилось, що «через перемоги, досягнуті над «терористичними» угрупуваннями в арабському регіоні, ми не повинні забувати про необхідність протистояти поточним викликам, пов’язаним з поверненням закордонних бойовиків або переміщенням «терористичних» груп в інші регіони. Тому ми повинні координувати наші спільні зусилля з міжнародною у боротьбі з цим явищем та протистояти йому».

У підсумковій заяві наради підкреслюється необхідність «підсилити прикордонний контроль, запобігти загрозам, пов’язаним з прибуттям бойовиків та «терористів» із гарячих точок, припинити їх проникнення у наші країни та припинити їх зв’язок зі сплячими осередками, а також протистояти шляхам та джерелам незаконного оберту наркотиків».

У заяві міститься заклик до об’єднання зусиль арабських країн по рішенню проблем, зв’язаних з інтелектуальною безпекою та боротьбою з екстремізмом, що веде до «тероризму» через соціальні мережі та інтернет - сайти. І підкреслюється важливість співпраці між арабськими країнами у запобіганні «терористичної» діяльності та її розширення, у знищенні його інтелектуальних та фінансових джерел, а також у розриванні зв’язків між тими, хто підтримує «тероризм», особливо за допомогою інформаційних та комунікаційних технологій.

У заяві також високо оцінюється роль служб безпеки арабських країн у «припиненні багатьох «терористичних» схем ліквідації багатьох «терористичних» організацій та осередків, які зв’язні з зовнішніми організаціями, які прагнуть похитнути безпеку та стабільність в арабських країнах».

«Ар-Рая»: злочинні правителі мусульман, араби та неараби, є основною причиною усіх лих в Ісламській Уммі, тому що — це зброя глобального тероризму, у ході якого помирають наші єдиновірці, руйнуються наші країни та розкрадаються наші багатства. Хіба вони не змовились (і усе іще знаходяться у змові) проти революції Ісламської Умми у Сирії, допомагаючи сирійському баасистському режиму, злочинній Росії і тому, хто позаду них — хрестоносцю Америці, у їх прагненні ліквідувати революцію, вбити та виселити жителів Шаму із їх домів?! Хіб вони не ведуть жорстоку війну в Ємені і не знищують усе підряд, слугуючи своїм хазяям в Америці та Британії та реалізовуючи їх інтереси?! Хіба це не ті, хто знищив усе живе та неживе у Лівії, перетворивши її у пустелю?! Хіба це не ті, хто здав Ірак та Афганістан Америці, дозволивши їй сіяти там зло?! Хіба не вони примушують страждати свої народи, зробивши нестерпним їх життя?! Потім, хто відмовився надати допомогу Палестині, звільнити її від євреїв та очистити священні землі від їх нечисті та зла, хіба це не правителі мусульман?!

Як після усього цього у цих рувайбідатів вистачає нахабності говорити про боротьбу з «тероризмом», необхідності протистояти йому та знищити його інтелектуальні та фінансові джерела?!

Зустріч міністрів внутрішніх справ арабських країн була нічим іншим, як розмовою про те, як утискати та пригноблювати людей. Окуповані країни мусульман у їх очах (і навіть по наказу їх хазяїв на Заході!) не мають потреби у співпраці в області безпеки або мобілізації армій, щоб звільнити їх від окупантів.

Вони — рувайбідати,які прагнуть служить своїм хазяям - колонізаторам. Вони ворожі до ісламської Умми та лояльні до її ворогів. Тому настав час скинути їх та встановити на їх місці Праведний Халіфат за методом пророцтва, який позбавить Умму від пригноблень та поневолень і приведе людей до процвітання.


Газета «Ар-Рая»
21.03.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая