Правителі із родини Сауда! «Огидно те, що велить вам ваша віра, якщо ви взагалі є віруючими»

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Інформаційне агентство «Анадолу» передає від 18.03.2018: «Міністерство внутрішніх справ Саудівської Аравії встановило дві нових умови для того, щоб саудівські жінки могли вийти заміж за іноземців, повідомляє у неділю місцева газета «Okaz».

Саудівська газета повідомила, цитуючи невказані джерела що міністерств прийняло умову, що саудівським жінкам не повинно бути більше 50 років і що різниця у віці подружжя не повинні перевищувати 15 років.

У МВС пояснили, що ці умови будуть додані до умов, передбаченим у законі про шлюб з іноземцями, який застосовується у королівстві на протязі багатьох років.

За даними газети, міністерство закликало компетентні органи включити дві нових умови у порядок, який повинен виконуватись тими, хто хоче одружитись на підданій КСА.

Попередні умови передбачають, що «бланк (для вступу у шлюб) не може бути заповнений для осіб молодше 25 років», за винятком такої, що входить у кровне родство першого ступеня двоюрідної сестри нареченого, якій дозволено виходити заміж за того, кому не менше 21 року».

«Ар-Рая»: головування у родині Сауда зайняли Сальман та його син, наслідний принц Мухаммад. Вони стали відкрито ослухатись Всемогутнього Аллаха та упиратись у порушеннях законів Ісламу, навіть якщо ці закони не стосуються управління та політики. Відданість правителів Саудівської Аравії західним колонізаторам (іноді — Британії, іноді — Америці) відома з часів заснування цього шкідливого королівства. Проте вони прикривались релігією, стверджуючи, що зберігають вчення, назване їх вченими «аль-валя валь-бара». Тепер же усе змінилось, і вони стали відкрито ослухатись Аллаха та відхилятись від положень Ісламу у малому та великому. Зовсім нещодавно Мухаммад ібн Сальман напав на рух «Сахва», сказав, що він захопив країну біля 30 років назад.

В інтерв’ю американському телеканалу «CBS» Ібн Сальман сказав, що саудівці до 1979 року жили «чудовим та природним» життям, як і решта країн Перської затоки, приводячи приклади того, що жінки керували автомобілем, а кіно грало свою природну роль. Але після 1979 року у королівстві був встановлений суворий та нетерпимий Іслам. Наслідний принц вважає, що «він та його покоління стали «жертвами» цієї ідеї». Ібн Сальман додав: «Наші школи були захоплені нетерпимими рухами, такими як «Брати-мусульмани», але незабаром з ними буде покінчено, і жодна держава у світі не погодиться з існуванням екстремістського руху, який контролює систему освіти».

Ібн Салман бере «Братів-мусульман» і те, що він назвав «нетерплячими рухами», у якості приводу, щоб відкрито протистояти Ісламу та боротись з тим, що залишилось від нього у країні, і таким чином публічно приєднатись до американської війни проти Ісламу.

Тому не дивно, режим родини Сауда ставить такі умови для шлюбу, які не виходять від Аллаха, нібито немає законів від Господа Світів, що регулюють шлюб! Як же огидно те, що вони роблять!

قُلْ بِئْسَمَا يَأْمُرُكُمْ بِهِ إِيمَانُكُمْ إِن كُنتُمْ مُّؤْمِنِينَ

«Скажи: «Огидно те, що велить вам ваша віра, якщо взагалі ви є віруючими» (2:93).

Проте ми говоримо Сальману, його сину та їх хазяйці — Америці, що вони зазнають поразки у війні проти Ісламу, а їх ворожнеча до релігії Аллаха неодмінно уразить їх, як уразила Валіда ібн Мугіру.

إِنَّهُ فَكَّرَ وَقَدَّرَ * فَقُتِلَ كَيْفَ قَدَّرَ * ثُمَّ قُتِلَ كَيْفَ قَدَّرَ

«Він подумав і розрахував. Нехай згине він! Як він розрахував?! Нехай згине він іще раз! Як ін. розрахував?!» (74:18–20).


Газета «Ар-Рая»
28.03.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая