Віруючого не ужалять двічі із однієї і тієї ж самої нори

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Що ж трапилось, якщо нас знов і знов жалять із однієї і тієї ж самої нори?!

У п’ятницю 18.05.2018 на сайті «Aljazeera» була опублікована новина: «Через тиждень після виборів (в Іраку), які відбулись у минулу суботу і у яких взяло участь 44,5 відсотки виборців, що є найбільш низьким показником з миті падіння колишнього режиму у 2003 році, блок «Саірун», який об’єднує ас-Садра, комуністичну партію та громадянських технократів, зайняв перше місце, отримавши у парламенті 54 із 329 місць.

«Реформа виграє, а корупція відступає, — прокоментував результати голосування ас-Садр через свій аккаунт у «Twitter». Він подякував виборцям за їх довіру та пообіцяв не підводити їх.

Альянс «Аль-Фатх» на чолі з Хаді аль-Амірі, у який входять «Сили народної мобілізації» (PMF), зайняв друге місце з 47 місцями, а коаліція «Ан-Наср», очолювана аль-Абаді, зайняла третє місце з 42 місцями.

Коаліція «Правової держави» на чолі з Нурі аль-Малікі отримала 26 місць, «Демократична партія Курдистану» на чолі з колишнім президентом Іракського Курдистану Масудом Барзані —25 місць, а коаліція «Аль-Ватанія» на чолі з колишнім прем’єр-міністром та нинішнім віце-президентом Іядом Аляві — 21 місце.

Альянс «Аль-Хікма» на чолі з Аммаром аль-Хакімом отримав 19 місць, «Патріотичний союз Курдистану», який очолювався покійним президентом Іраку Джалалом Талабані, — 18 місць, а коаліція «Аль-Карар аль-Іракі» на чолі з відомим сунітським політиком Усамою Наджифі — 11 місць.

Меншості отримали получили 9 місць по системі квот. Християни (ассирійці) отримали 5 місць, а наступні народності по одному місцю: шабакі, язіди, мандеі і файлі».

«Ар-Рая»: о мусульмани, жителі Іраку! Хіба ви не бачили реальність цих похмурих облич, які піклуються лише про особисті інтереси та вузькопартійні користі, добиваючись цього через надання невірному окупанту та його прихвосням можливості грабувати країни та принижувати людей?! Скільки разів вони обманювали вас фальшивими обіцянками та брехливими надіями? Скільки багатств вони розграбували?Скільки крові було пролито їх руками або з їх благословення? Чи повинні вони обиратись, або повинні притягуватись до звіту?

Ми — народ, який Аллах вшанував Ісламом. І якщо ми захочемо знайти велич у чому-небудь іншому, то Аллах принизить нас. Оскілки ми є носіями доктрини Ісламу, вкрай важливо, щоб ми не приймали альтернативу системі, що виходить із цієї доктрини, а саме — Ісламському Шаріату. Єдиним шаріатським методом її реалізації є створення Праведного Халіфату за методом пророцтва. Ця досягається шляхом передавання присяги халіфу за власним бажанням та вибором, щоб він представляв Умму у прийнятті законів Ісламу, а також у застосуванні конституції та положень. У протилежному випадку триватимуть наші страждання, ми будемо переживати поневолення з боку невірних колонізаторів, а вони будуть нав’язувати нам правління своїх агентів.


Газета «Ар-Рая»
23.05.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая