Невже аль-Азхар не повинен спонукати мусульманські армії до звільнення аль-Акси?!

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У четвер 24.05.2018 інформаційне агентство «Anadolu» опублікувало новину: «Аль-Азхар засудив появу американського посла в єврейському утворенні Девіда Фрідмана з зображенням міста аль-Кудс, де замість мечеті аль-Акса знаходиться єврейський храм», — попередив, що «аль-Акса залишиться у серцях мусульман».

Аль-Азхар описав цей випадок таким чином: «Непристойна та безвідповідальна поведінка продовжує політику сіоністсько-американської провокації і завдає шкоди почуттям півтора мільярдам мусульман по усьому світу».

Також зазначається, що «ця поведінка не змінить історію, і аль-Кудс залишиться столицею палестинського народу, а мечеть аль-Акса — у серцях мусульман».

«Ар-Рая»: питається, хіба вчені аль-Азхара не знають про слова Аллаха:

وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ

«Вбивайте їх (многобожників), де б ви їх не зустріли, і виганяйте їх звідти, звідки вони вас вигнали» (2:191), —

і що їх можна застосувати до окупації євреями благословенної Палестини? Або вони не знають про слова Всемогутнього Аллаха:

لَّا يَتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِن دُونِ الْمُؤْمِنِينَ

«Віруючі не повинні вважати невіруючих своїми помічниками та друзями замість віруючих» (3:28), —

і що їх можна застосувати до лояльності мусульманських правителів до Америки та до інших колоніальних країн, які спонукають євреїв паплюжити аль-Аксу і навіть знести її?!

Хіба шейхи аль-Азхара не знають, що звернення своїх промов до беззбройних, а не до правителів та армій, є зрадництвом по відношенню до знань та обітниці, яку Аллах взяв з вчених? Хіба вони не знають, що їх приховане прийняття «рішення двох держав» — це надання легітимності відмові від благословенної Палестини та прийняття міжнародних рішень замість панування Ісламу, який наказує покінчити з єврейським утворенням і забороняє визнавати окупацію якої-небудь частини благословенної землі?!


Огляд новин «Ар-Рая»
30.05.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая