День Накса (51-а річниця)

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Змови оновлюються та примножуються

У ці дні проходить 51-а річниця дня Накси — це день пам’яті виселення палестинців у результаті перемоги «Ізраїлю» у шестиденній війні 1967 року, він відмічається 5 червня. Іншими словами, це — річниця чергової змови проти решти неокупованих земель Палестини. Виникає питання: чи залишаться у минулому дні Накси та Накби, або, навпаки, подібні дні будуть іще мати місце (і не одноразово)?

Істина полягає у тому, що днів, подібних Накбі та Наксі, буде багато, адже боротьба проти Умми триває. Одним із останніх днів, подібних Накбе, була так звана «угода сторіччя», організована з метою безоплатної передачі Палестини євреям.

У 2017 р. відбулись серйозні міжнародні та регіональні зміни, які тривають і по сей день. Ці змінення скеровані на завершення «угоди сторіччя». Ось перечень цих змінень:

1) Створення сприятливої атмосфери всередині Палестини та у сусідніх країнах, особливо в Єгипті та Йорданії. Для цього президент Єгипту Абдуль-Фаттах ас-Сісі розгорнув кампанію:

— вбивств під приводом боротьби з терором на Синайському півострові,

— по виселенню місцевого населення із їх домів.

Також він застосував політику голоду та зубожіння у відношенні єгиптян. Що стосується короля Йорданії Абдуллаха II, то його дії скеровані на підсилення економічної кризи  ; почали поширюватись чутки про те, що країна перебуває на грані банкрутства та потребує порятунку — усе це робиться для того, щоб навіяти жах народу Йорданії. Також для згущення фарб були зроблені заклики короля родини Саудів на конференції по економічному порятунку, яка пройшла 11 червня 2018 р. в Мецці.

Наприкінці січня 2018 віце-президент США Майк Пенс відвідав Каїр та Амман з метою просунення «угоди сторіччя». США запевнили, що нададуть міжнародну допомогу Єгипту та Йорданії. Що стосується обстановки всередині Палестини, то там ані від кого не приховується, що відбувається політичний та економічний тиск на територію Західного берегу ріки Йордан та Сектор Газа. Також квартет арабських країн спричиняє деякий тиск на Палестинську національну адміністрацію (ПНА), щоб остання почала дотримуватись проекту «угоди сторіччя». Так, 20 червня 2018 р. екс-голова комітету по закордонним справам у парламенті Йорданії Мухаммад Абу Хадіб сказав: «У той же час тиск на Йорданію та Палестинську адміністрацію лише збільшується з метою просунути «угоду сторіччя» через врата Сектора Газа». Далі він додав: «Наступні три тижні будуть вирішальними для американського приготування».

Що стосується Сектора Газа, то спільно спричинюваний на нього тиск «Ізраїлю» та Єгипту триває вже декілька років. Поруч з цим тиском, Сектору Газа відбулись обіцянки:

— щедрої допомоги,

— надання фінансової підтримки,

— полегшити перехід пропускних пунктів,

— розширити райони рибної ловлі і т.п.

17 березня 2018 р. газета «Al-ArabyAl-Jadeed» опублікувала статтю, у якій говорилось про створення «спільного комітету» між Америкою, Єгиптом та «Ізраїлем», задачею якого буде здійснення гуманітарних місій для палестинців, зокрема — для блокованого Сектора Газа. Це узгоджується з іншими витоками про перенесення порту та аеропорту, які повинні були бути побудовані у Секторі Газа (у межах домовленостей в Осло іще 20 років назад). Тепер порт та аеропорт будуть побудовані в Ель-Аріші, або в іншому районі біля узбережжя Сектора Газа, щоб вони знаходились під контролем Єгипту, нібито на благо жителів Сектора Газа.

2) Економічна та політична підготовка (на міжнародному та регіональному рівнях) з метою негайної реалізації «угоди сторіччя». Америка проявляє неймовірні зусилля (при підтримці регіональних держав, зокрема — при сприяння Саудівської Аравії та міжнародних фінансових організацій ) для виділення крупних фінансових засобів на благо «ізраїльско» - американського проекту «угоди сторіччя». «Газета «Haaretz» з посиланням на «ізраїльські» джерела пише: «Адміністрація президента США Дональда Трампа почала вимагати від країн Перської затоки інвестувати 1 млрд. доларів у Сектор Газа для реалізації довгострокових економічних проектів».

Найяскравіших серед вживаємих політичних зусиль за останній рік (з боку США та її союзників з метою створити сприятливу атмосферу) були визнання Трампом Єрусалиму столицею «Ізраїлю» та перенесення американського посольства із Тель-Авіва в Єрусалим. США вважають подібні дії частиною мирної угоди. Трамп заявив: «США як і раніше повні рішучості сприяти укладанню мирної угоди, яка буде прийнятні для обох сторін. Я буду робити усе, що у моїх силах, заради досягнення такої угоди». Також до цих зусиль відносяться:

— саміт у саудівському місті Дахран, що відбувся 15 квітня 2018 р., на якому було озвучено прагнення вирішити проблему Палестини на основі резолюцій ООН, визнати «Ізраїль» та визнати Єрусалим столицею двох держав.

— проведення Туреччиною ісламського саміту у Стамбулі, що відбувся 10 травня 2018р., де було прийнято рішення про необхідність відправити міжнародні миротворчі сили, а також заклякалось до створення Палестинської держави у кордонах  1967 року зі столицею у Східному Єрусалимі.

3) Безкарні дії з боку євреїв без якого-небудь ефективного міжнародного впливу для зупинення цього. До цього відноситься:

— прийняття Кнесетом «Ізраїлю» 28 січня 2018 р. закону про єдиний Єрусалим, який забороняє вести переговори по розділенню міста. Закон вимагає згоди 80 членів Кнесету із 120, щоб підписувати яку-небудь мирну угоду з палестинцями. Наприкінці 2017р. Центральний комітет партії «Лікуд», вищий орган партії, прийняв резолюцію, яка закликає лідерів фракції анексувати частину Західного берегу та дозволити необмежене будівництво у поселеннях, а також до головуванню у Кнесеті у новому 2018 році, що і сталося.

Усі ці рухи (будь то у міжнародному чи регіональному плані) однозначно демонструють, що змова є масштабною і що вона швидка у здійсненні. Мета змови: передати решту частини Палестини у лапи євреїв в обмін на «угоду сторіччя». Отож, жителі Палестини будуть жити у кантонах, що не стикають одна з одною у географічному плані, не маючи навіть часткового головування, з триваючим розширенням панування євреїв на територіях Палестини. Усе це виступає як прелюдія до повного єврейського контролю над Палестиною.

Найнебезпечнішим в усій цій злочинній схемі є цілеспрямована боротьба з політичним Ісламом через припинення арабсько - «ізраїльского» конфлікту. Адже з припиненням арабсько - «ізраїльського» конфлікту відбудеться впровадження «Ізраїлю» у регіональну систему як легітимної держави через відкриту співпрацю з державами мусульманського світу.

Виникає питання: чи зможуть добитися успіху усі ці міжнародні та регіональні змови, зокрема — у питанні Палестини та у боротьбі з Ісламом?

Щоб відповісти на нього, ми скажемо:

«Захід за допомогою регіональних держав має намір створити сіоністське утворення у центрі мусульманського світу для боротьби з Ісламом та його поверненням у життя. Проте чаклунство обернулось проти чаклуна, адже захоплення земель Палестини пробудило у мусульманах почуття до ісламу, мечеті аль-Акса та іншим святиням. Саме це стало каталізатором для створення партії Хізб ут-Тахрір у 1953 р., яка і по сей день веде діяльність по звільненню аль-Акси шляхом повернення колишньої величі Ісламу. Сьогодні Захід повторює ту ж гру на основі хитрощів та змов, скерованих проти Ісламу та його послідовників, проте Аллах — кращий із хитрунів. Невірні бажають вжити одних заходів, проте у Аллаха — свої плани. Він оберне ці змови та хитрощі на благо мусульман, і, з дозволу Аллаха, це послужить причиною для об’єднання Умми, повернення її до своєї релігії, культури та колишній історії. У 17 сурі у 8 аяті Аллах оповістив нас про те, що покарає руками мусульман євреїв та християн за їх змови проти Ісламу та його послідовників:

عَسَىٰ رَبُّكُمۡ أَن يَرۡحَمَكُمۡۚ وَإِنۡ عُدتُّمۡ عُدۡنَاۚ وَجَعَلۡنَا جَهَنَّمَ لِلۡكَٰفِرِينَ حَصِيرًا  ٨

«Можливо, ваш Господь помилує вас. Але якщо ви повернетесь до безчинству, то Ми також повернемось до покарання. Ми зробили Пекло місцем ув’язнення для невіруючих» (17:8)».

Хамд Табіб
20 Шавваля 1439 р.х.
04.07.2018р.

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая