Журнал «ForeignPolicy»: спроба Вашингтону вирішити проблему палестинських біженців

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Як повідомляється на сайті «Al-Jazeera» від 04.08.2018:

«Трамп та його союзники у Конгресі намагаються позбавити мільйони палестинців статусу «біженців» та вивести їх із переговорного процесу між європейським утворенням та Палестиною. У той же час Джаред Кушнер намагався по-тихому позбутися від Близькосхідного агентства ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт (БАПОР).

Про це повідомляє «ForeignPolicy» з посиланням на дані із внутрішньої переписки Кушнера, стверджуючи, що зять та радник президента США здійснює «істинні зусилля для зриву» діяльності БАПОР.

На думку видання, спроба знищити БАПОР показує, що Вашингтон готовий переоформити статус палестинських біженців в інтересах сіоністського утворення — як це було в іще одному ключовому питанні, коли аль-Кудс був визнаний столицею єврейського утворення».

«Ар-Рая»: метою діяльності БАПОР у відношенні палестинських біженців ніколи не була реальна гуманітарна допомога. Це завжди було інструментом маніпуляції палестинським питанням, над яким влаштували змову колоніальні держави та їх механізми, такі як ООН. Коли Сполучені Штати, ворожі Ісламу та мусульманам, побажали повністю закрити палестинське питання за допомогою так званої «угоди сторіччя», вони почали старатися покласти край роботі БАПОР під різноманітними брехливими приводами, у тому числі — під приводом штучної фінансової кризи та відмови надати наступним поколінням статус біженців.

Палестинське питання не закриється з ліквідацією питання про біженців або з визнанням  аль-Кудсу столицею єврейського утворення, як цього хоче або як представляє Америка. Палестина — це благословення земля та місце піднесення Посланця Аллаха ﷺ. Це — віра у серцях віруючих, яка не буде віднята дурним Трампом або пихатим Кушнером. Не мине багато часу, як прокинуться щирі воїни в ісламських арміях, скинуть свої зрадницькі режими та утворять Праведний Халіфат за методом пророцтва, який звільнить благословенну Палестину та решту окупованих країн мусульман.


Огляд новин «Ар-Рая»
15.08.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая