Міраж прав людини та фальшива демократія. Америка усе іще утримує більше аніж 550 дітей-мігрантів

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У суботу 18.08.2018 на сайті «AlbaladNews» була опублікована новина:

«Влада США як і раніше утримує більше аніж 550 дітей-мігрантів, які проникли у країну зі своїми рожинами. І це по спливанню трьох тижнів після судового рішення, що зобов’язує федеральний уряд возз’єднати дітей з своїми батьками або опікунами.

Згідно опублікованим у п’ятницю судовим документам, у тимчасових притулках перебувають 565 дітей, серед яких 24 дитини у віці 5 років. Або менше. Зараз ними займається Управління по переселенню біженців при міністерстві охорони здоров’я та соціальних служб США.

Як пояснюється у заяві Управління по переселенню біженців, родичі 366-ти дітей  покинули Сполучені Штати, а це означає, що їх возз’єднання буде скрутним.

Суперечлива операція по розділенню родин почалась у травні поточного року, коли влада почала масові арешти нелегальних мігрантів, які незаконно перетнули кордон США. Після проведення операцій дітей перевели у центри утримання неповнолітніх або спеціальні притулки.

У період з початку травня і до кінця червня влада США відокремила більше 2500 дітей від їх батьків, які незаконно перетнули кордон. Операція проходила згідно з новою міграційною політикою Дональда Трампа, скерованої на недопущення незаконної міграції. Проти цієї політики вже виступили усі правозахисні та гуманітарні організації, і навіть дружин американського президента Меланья.

Трамп був вимушений скасувати своє рішення наприкінці червня через зростаюче обурення та галас навколо цього питання».


Огляд новин «Ар-Рая»
22.08.2018

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая