Палестинська автономія без сорому зустрічає злочинця Путіна та інших представників колоніалізму

Газета «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Голова Палестинської автономії Махмуд Аббас прийняв у четвер 23.01.2020 у місті Віфлеєм на підконтрольному Західному березі президента Російської Федерації Володимира Путіна, який повертався з форуму пам’яті жертв Голокосту, організованого окупаційною владою «Ізраїлю».

Під час зустрічі з Путіним Аббас заявив, що «цей візит, будь то у Палестину чи у Москву, важливий для нас, щоб обговорити усі питання, які нас турбують», виразивши при цьому вдячність Путіну за підтримку палестинського народу у політичній, економічній, культурній, фінансовій сферах і у сфері безпеки.

Очевидно, що Палестинська адміністрація діяла пихато і нахабно, приймаючи Путіна і представників колоніалізму,і це недивно, оскільки ця адміністрація завжди продовжувала залишатись інструментом у руках колоніалізму і слугою ворогів Умми в усіх питаннях.

З іншого боку, Палестинська адміністрація не звернула увагу на той факт, що у Путина багате кримінальне минуле проти Ісламської Умми, і що руки, які потискав Аббас, — у крові невинних мусульман. Жорстокість Путіна і його військ вимусила мільйони сирійців покинути свої дома, а сотні тисяч сирійців, у тому числі жінок, дітей і старих, пали жертвами жорстоких атак і бомбардувань.

Літаки Росії руйнували дома і оселі беззахисних мусульман та їх родин, коячи жорстокість сторіччя. Прямими свідками глибокої ворожнечі Путіна і Кремля у відношенні Ісламу і мусульман стали мусульманські діти Чечні і Криму. Росія продовжує свою жорстокість через переслідування мусульман в Росії. Україні і Криму, а нещодавно нею були скоєні злочини у Лівії, куди Путін направив свої сили і найманих вбивць проливати кров мусульман і коїти інші злочини проти них в ім’я колоніальних цілей.

І це не пов’язано особисто з Путіним, а навпаки, Росія та її попередник Радянський Союз були у вищій мірі ворожі до Ісламу і жорстоко вбивали слабких мусульман в Афганістані і Центральній Азії, про що свідчить пролита Сталіним кров мільйонів дітей мусульман у сибірській пустелі.

Палестинська адміністрація не врахувала ці злочини, повні жорстокості, вважаючи себе чимось іншим, що не відноситься до Ісламської Умми. Хоча Посланець Аллаха (с.а.с.) ясно підкреслював єдність Умми, подібну єдиному тілу. Пророк Мухаммад (с.а.с.) сказав:

الْمُسْلِمُونَ تَتَكَافَأُ دِمَاؤُهُمْ يَسْعَى بِذِمَّتِهِمْ أَدْنَاهُمْ وَيُجِيرُ عَلَيْهِمْ أَقْصَاهُمْ وَهُمْ يَدٌ عَلَى مَنْ سِوَاهُمْ

«Життя правовірних рівні. Віх їх імені найслабший може гарантувати безпеку, а найбільш далекий — надати покровительство. Вони єдині у боротьбі зі своїми супротивниками».

Всевишній Аллах відносить політичну дружбу з іудеями і християнами до огидного злочину у тій мірі, що той, хто допустив подібне, ніби стає одним із тих іудеїв і християн. Аллах у Корані сказав:

۞يَٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُواْ لَا تَتَّخِذُواْ ٱلۡيَهُودَ وَٱلنَّصَٰرَىٰٓ أَوۡلِيَآءَۘ بَعۡضُهُمۡ أَوۡلِيَآءُ بَعۡضٖۚ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمۡ فَإِنَّهُۥ مِنۡهُمۡۗ إِنَّ ٱللَّهَ لَا يَهۡدِي ٱلۡقَوۡمَ ٱلظَّٰلِمِينَ

«О ті, які увірували! Не вважайте іудеїв і християн своїми помічниками і друзями, оскільки вони допомагають один одному. Якщо ж хтось із вас вважає їх своїми помічниками і друзями, то він сам є одним із них. Воістину, Аллах не веде прямим шляхом несправедливих людей» (5:51).

Підійшовши до питання Палестини, Радянський Союз одним із перших визнав сіоністське утворення під назвою «Ізраїль». І Російська Федерація досі підкреслює свою занепокоєність інтересами і безпекою сіоністів. Шість місяців назад російський радник по національній безпеці Микола Патрушев заявив: «Безпека «Ізраїлю» є російським інтересом», — додавши, що Росія надає особливого значення безпеці «Ізраїлю». До того ж візиту Путіна у Палестину передував візит в «Ізраїль» у підтримку сіоністського утворення у пам’ять про Голокост. Лише дурень може вважати Росію байдужою до проблем Палестини. Незважаючи на це, Аббас зустрів Путіна з дружньою теплотою.

Таким же чином обстоять справи і з президентом Макроном, якого Палестинська адміністрація зустрічала з великим задоволенням і гостинністю, хоча Франція є колоніальною державою, не менш злочинною, аніж Росія. Палестинська адміністрація проігнорувала кримінальну і колоніальну історію Франції проти Ісламської Умми у Сирії, Алжирі, Єгипті, Марокко, Боснії, Центральній Африці і Малі, а також проігнорувала нахабну заяву Макрона, де він сказав: «Антисіонізм і заперечення права «Ізраїлю» на існування є антисемітизмом». Путін і Макрон нічим не відрізняються від керівництва Великобританії, яка дотримується декларації Бальфура, опікаючи окупаційну владу сіоністського утворення «Ізраїль». І знов таки, незважаючи на це, Палестинська адміністрація дозволяє собі зустрічати принца Чарльза.

Тим, що Палестинська адміністрація приймає ворогів Умми і Палестини, вона ігнорує реалії Корану, віри, фактів і навіть не таку далеку історію. Більше того, коли Хізб ут-Тахрір у Палестині об’явив про свій намір організувати у Рамаллі 21січня 2020 року масовий протест проти візиту злочинців на чолі з винуватцем пролитої крові сирійських дітей Путіним, адміністрація Палестини мобілізувала свої сили і сили служби безпеки для запобігання протесту. Рамалла і дороги, які ведуть до міста,були закриті, також на в’їздах і виїздах із міста функціонували шлагбауми, щоб не допустити скупчення людей.

Сотні людей були заточені на контрольно-пропускних пунктах у сильний мороз, а площа аль-Манара, проголошена місцем проведення протесту, була оточена силовиками. Хиб ут-Тахрір прийняв рішення скасувати даний захід через ці заходи і процедури з боку влади. Проте Хізб, бажаючи передати повідомлення про небажання візиту злочинного ката Путіна, провів альтернативний протест 23.01.2020 на площі аль-Манара у Рамаллі. Завдяки цій акції Палестинська адміністрація і Путін не могли не почути про те, що на благословенній землі Палестини не раді ворогу мусульман.

Палестинська адміністрація обрала шлях сорому, ганьби і відданості ворогам Умми, оскільки вона пов’язана з колонізаторами у надії, що їй випаде деяка користь від Заходу. Наскільки ж ламкі її надії!

مَثَلُ ٱلَّذِينَ ٱتَّخَذُواْ مِن دُونِ ٱللَّهِ أَوۡلِيَآءَ كَمَثَلِ ٱلۡعَنكَبُوتِ ٱتَّخَذَتۡ بَيۡتٗاۖ وَإِنَّ أَوۡهَنَ ٱلۡبُيُوتِ لَبَيۡتُ ٱلۡعَنكَبُوتِۚ لَوۡ كَانُواْ يَعۡلَمُونَ

«Ті, які взяли собі покровителів і помічників окрім Аллаха, подібні павуку, який зіткав собі житло. Воістину, найбільш нетривке житло — це житло павука. Якщо б вони тільки знали!» (29:41).

Що ж стосується палестинського народу, то він стверджує, що вважає Росію не менш ворожою по відношенню до палестинців, аніж сіоністське утворення «Ізраїль», винувате у смертях дітей на Західному березі та у Газі. Для палестинців Путін, Макрон і Чарльз є не меншим злом, аніж Нетаньяху чи Трамп.

 


Газета «Ар-Рая»
Бахір Саліх
Член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині
29.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая