Ердоганівська Туреччина — четвертий по значущості торговий партнер в економіці сіоністського утворення

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

7 липня 2022 року веб-портал «Arabi 21» опублікував новину про те, що міністр економіки і промисловості «Ізраїля» Орна Барбівай повідомила, що робота торгово-економічного представництва «Ізраїля» в Туреччині буде відновлена з 1 серпня, що відбудеться уперше після 1951 року.

«Відновлення економічної місії відображає прихильність «Ізраїля» поглибленню економічних відносин з Туреччиною., — заявила Барбівай, додавши: «Ми маємо намір незабаром сприяти проведенню спільної економічної конференції між двома країнами після більше аніж десятирічної перерви».

Торгово-економічне представництво грає ключову роль у поглибленні і зміцненні торгових відносин з Туреччиною — важливим торговим партнером «Ізраїля», і в наданні підтримки і допомоги «ізраїльському» експорту шляхом несення значного внеску в розширення торгівлі між двома країнами.

Вона вважає, що «відновлення діяльності торгово-економічного представництва в Стамбулі зачепить біля 1540 «ізраїльських» компаній, які у справжній час експортують продукцію на турецький ринок, і допоможе зміцнити їх ділову активність на цьому ринку».

«Туреччина є четвертим по важливості торговим партнером для «ізраїльської» економіки і п’ятим по важливості експортним напрямком в 2021 році», — говориться в повідомлення міністерства економіки «Ізраїля».

«Ар-Рая»: варто зазначити, що Неджметтін Ербакан, займаючи пост прем’єр-міністра Туреччини в 1997 році , підписав з сіоністським утворенням 11 угод, які охоплюють усі економічні, політичні аспекти і аспекти безпеки, включаючи Угоду про вільну торгівлю 01.05.1997, згадану міністерством економіки окупаційної влади «Ізраїля». Ердоган слідує шляху і прикладу свого вчителі і колишнього лідера Ербакана.

Таким чином, турецький режим на чолі з Ердоганом продовжує зміцнювати економіку сіоністського утворення, щоб окупаційна влада «Ізраїля» могла фінансувати свою військову машину для боротьби з народом Палестини і підсилення свого контролю над мусульманами та їх окупованими землями, а також могла практикувати руками своїх військових осквернення мечеті аль-Акса і мати можливість протистояти Ісламській Уммі, яка прагне позбутись від маріонеткових режимів, які управляють нею, і встановити Праведний Халіфат, який звільнить Палестину і вижене сіоністів.

 

Газета «Ар-Рая»
13.07.2022

 

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню