Проект Конституції Держави Халіфат. Закони Шаріату. Найкращі рішення питань, які відповідають нашому життю. (Частина 2)

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Мова йде не про сімдесятирічну країну, а про державу, яка уходить корінням в історію, що існувала більше тринадцяти сторіч, територія якої була в 100 разів більше так званого «Судану».

В цій державі немає дискримінації громадян, але ж ця ідея отримала широке розповсюдження. В цій державі ми не побачимо, як укладається угода з громадянами, які при підтримці сторонніх країн виступають із зброєю у руках проти своєї ж держави, де в тексті угоди це прописується як так звана «дискримінація», та й іще і як позитивне явище. Насправді ж за цим стоїть бажання роз’єднати суспільство, розідрати народ на шматочки, і тоді буде мати місце ця сама дискримінація з позитивним характером для населення Дарфуру, східного Судану, району Блакитного Нилу і Південного Кордофану, для жінок з їх правами, як і багато іншого із подібного роду оман. Народ же від усього цього нічого не пожне, окрім лих і страждань, і вигодоотримувачем усього цього є нинішній уряд країни.

Коли ми говоримо про ісламський образ життя, то багато хто уявляють, що мова йде про найчистіше суспільство, усі громадяни якого свідчать: «Немає божества, окрім Аллаха, і Мухаммад — Посланець Аллаха». Проте це помилкове уявлення, тому що Іслам і його системи ниспослані Всевишнім Аллахом не тільки для мусульман, а для людей у цілому, тому закони і система Ісламу запроваджуються державою над усіма громадянами, як мусульманами, так і немусульманами.

Якщо ми прочитаємо історію, абстрагуючись від існуючих спотворень невірного Заходу, то помітимо, що під час навали хрестоносців християни Шаму воювали проти них в рядах мусульман. Чому ж вони воювали разом з мусульманами? Тому що жили гідним життям, якого у них не було при запровадженні над ними законів невір’я їх же «братами». Винятком із запроваджуваної системи Ісламу для немусульман є питання віри, поклоніння, їжі, одягу, одруження і спадку. Чому такий виняток? Тому що ці закони ниспослані Проникливим, Відаючим:

أَلا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ

«Невже цього не буде знати Той, Хто створив, якщо Він — Проникливий, Відаючий» (67:14).

Стаття 13 Проекту Конституції Ісламської держави у розділі «Загальні положення» говорить про презумпцію невинності . В сьогоднішніх же системах в основі громадянин є звинувачуваним, де він повинен довести непричетність до скоєнню злочину! Аж до того, що при проходженні біля військовослужбовця той може зупинити громадянина для проведення огляду! В основи ти повинен захистити себе і довести йому свою непричетність до яких-небудь правопорушень! Це звичайна життєва ситуація, адже в дійсності презумпція невинності відсутня. Ми говоримо, ґрунтуючись на Одкровенні, про презумпцію невинності, де ніхто не повинен бути покараний, окрім як тільки лише за рішенням суду. У той же час сьогодні людина несе покарання по фінансовим чи іншим питанням за допомогою проходячого повз військовослужбовця чи іншої особи, караючих за рішенням суду тільки мусульманина. Це показує, що суди сьогоднішніх режимів далекі від життя народу, а люди позбавлені своїх прав.

Система правління в проекті Конституції Держави Халіфат, тобто те, як сконструйована держава в Ісламі, починає пояснюватись з 16 статті: «Система правління державою є унітарною системою і не є федеративною». Федеративний устрій чи федеративна система застосовується невіруючим Заходом для об’єднання розрізнених країн, як, наприклад, Німеччини, що складаються із груп ворогуючих одна з іншою держав, об’єднаних в федерації. Також федерацією є Америка, де промислові штати Півночі і сільськогосподарські штати Півдня об’єднались в федерацію. Злочинні режими, подібно «Уряду національного порятунку» («УНП») і решті режимів, які правили Суданом, не запроваджували систему, яка виходить із акиди громадян. У якості системи правління «УНП» прийняло федералізм. А федералізм означає визнання наявності багатьох урядів і законодавств, які отримують право на самоуправління від жителів регіону, що формує таку державу, яку легко розчленити. Так виглядає проект «кривавих кордонів», який був заснований Бернардом Льюісом, єврейським сходознавцем і радником американського президента. Америка має стратегію нового Сайкс-Піко, маючи намір роздробити одним махом і так вже роздроблені мусульманські країни по прикладу відокремлення Південного Судану. Федеративна система є злочином проти країни і народу, тому що веде до розколу країни, що суперечить пропаганді про єднання країни при розподілі багатства і влади, яка не має нічого спільного з реальністю. Люди тепер відчувають, що країна розвалюється зі швидкістю світла, тому що політики підхопили ідею, яка була відкинута раніше на конференції «круглого столу», а також рухами, які виникли в 60-х роках під гаслом «No Federation for one Nation», що означає «Ні федерації для однієї нації».
Далі буде…

 

Газета «Ар-Рая»
4 січня 2023 р.
Хатім Джафар (Абу Алі)
Член ради Хізб ут-Тахрір в Судані

Частина перша за посиланням

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню