Міжнародна обстановка сприяє звільненню Чечні від Росії

Газета «Ар-Рая»
Друкарня

Усі живі країни і народи прагнуть до звільненню від колонізатора. Проте незалежність не досягається лише вигнанням колонізатора і обранням правителя, який слідує воле того самого колонізатора, як це має місце сьогодні в ісламських землях. Швидше, незалежність досягається, коли влада в країні переходить до рук народу.

У незалежності є ціна, яку повинні заплатити народи і нації. Ціна може бути високою, але це ніщо порівняно з величезними надбаннями і великими перевагами, які приносить незалежність. Різниця між залежністю і незалежність подобна різниці між рабом і паном. Яку б ціну не заплатив раб за свою свободу, ця ціна була малою і жалюгідною порівняно з тим днем, коли він стане свобідним і могутнім паном. Як писав один арабський поет: «Ви хочете досягти висоти дешево. Але перш, ніж отримати мед, необхідно витримати жало бджоли». Інший поет сказав: «О, бажаючий вродливу наречену, лише для слабкого придане буде тяжким!».

Іслам забороняє Ісламській Уммі жити в залежності від інших націй. Окрім того, що Ісламська Умма повинна бути лідером людства в усіх сферах, на ній лежить відповідальність за Релігію Аллаха і Послання Пророка ﷺ. І як при цьому вона може підкорятись іншим народам і націям?! Хіба прийнятно, щоб Умма жила, підкоряючись невірному колонізатору? Аллах говорить:

وَلَن يَجۡعَلَ ٱللَّهُ لِلۡكَٰفِرِينَ عَلَى ٱلۡمُؤۡمِنِينَ سَبِيلًا

«Аллах не відкриє невіруючим шляху проти віруючих» (4:141).

Істинна незалежність досягається через розумове і політичне звільнення паралельно з військовим. Але люди не можуть отримати незалежність, несучи в собі психологію рабів. Тому необхідно викоренити ідеї, які привели людей до підкоренню і покорі, і виростити на їх місці ідеї, які ведуть до звільненню і незалежності. Без цього спроби будуть марними і некорисними, і навіть порожнім витрачанням сил та енергії. Всевишній Аллах говорить:

إِنَّ ٱللَّهَ لَا يُغَيِّرُ مَا بِقَوۡمٍ حَتَّىٰ يُغَيِّرُواْ مَا بِأَنفُسِهِمۡۗ

«Воістину, Аллах не змінює положення людей, поки вони самі не змінять самих себе» (13:11).

Саме ідеї, концепції і переконання перетворюють пана в раба, а раба — в пана. І підтверджень тому багато. Розглянемо це на прикладі Чечні. Довгий час чеченці несли стяг джихаду і опору ворогам Аллаха — руським. Героїчні муджахіди, так як Джохар Дудаєв і Шаміль Басаєв, стали кращими зразками героїзму і істинного прагнення до незалежності від Росії. Чеченці на чолі з Джохаром Дудаєвим, нехай помилує його Аллах, змогли набути незалежність від Росії і примусити її підписати для неї мирний договір. Так і було, поки не прийшли Ахмат і Рамзан Кадирови, які перетворили народ Чечні із суперника і завзятого супротивника, свобідного і незалежного від волі Росії, в пішака невірного путінського режиму, який тепер рухає цим пішаком в своїй шаховій партії.

Чечня втратила свою незалежність і знов кинулась до ніг Росії, ставши стрілою в її руках. Якщо раніше Чечня була суперником і лютим супротивником руських, то тепер російський режим стріляє цією стрілою в своїх ворогів. Ситуація дійшла до того, що нинішнього президента Чечні Рамзана називають мусульманським сином Путіна. Але що змінилось в чеченському народі? Чи змінились самі люди, або ж змінились їх ідеї, концепції і переконання? Що треба для того, щоб Чечня знов набула незалежності і стала кісткою в горлі Росії? Немає сумнівів, що причиною нинішньої повної залежності від Росії є нові концепції, які Ахмат і Рамзан Кадирови нав’язали народу Чечні.

Зараз між чеченцями і афганцями є велика різниця. Обидва народи люблять джихад і битву на шляху Аллаха. Їх історія повна слави і героїзму. Протягом сторіч вони завдавали невірним руйнівних ударів. Проте сьогодні, коли афганці нанесли Америці величезного збитку і вимусили її піти, владу в Чечні захопили Кадирови за допомогою Путіна, і Чечня втратила свою незалежність. І ось тепер чеченські солдати воюють проти українців за інтереси Росії і помирають на землях України заради слави Росії.

Сьогодні Росія опинилась в тупику на українських землях. Вона увійшла до темного тунелю, в кінці якого їй не видно світла. Захід згуртувався, щоб завдати поразки Росії і виснажити її силу і багатства. Що заважає зараз чеченцям виступити проти зрадника Рамзана, піти з України, заплутати плани руських і втерти їм носа?! Що заважає чеченцям зараз же відкрити фронт проти Росії, щоб повернути собі незалежність?! Чи не краще боротись за незалежність від Росії, аніж помирати за славу руських на землях України?! Чи не скористається героїчний народ Чечні цією можливістю і тією складною ситуацією, в якій опинилась Росія, щоб повернути собі незалежність?!

 

Газета «Ар-Рая»
Фарадж Мамдух
05.04.2023

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню