Чи одумаються співробітники Комітету по контролю за фетвами?

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Комітет по контролю за фетвами, який був створений Єгипетським домом фетв, засудив позицію партії Хізб ут-Тахрір та інших ісламських рухів, які виступають проти патріотизму.

Звинувачення комітету на адресу Хізб ут-Тахрір ґрунтуються на тому, що партія вважає «ісламську акиду основою держави, а ісламською територією — ту країну, у якій застосовуються закони Ісламу».

Така позиція партії Хізб ут-Тахрір суперечить принципам Духовного управління, яке колоніальний Захід на протязі майже двох сторіч намагається нав’язати мусульманам та просувати через нього свої отруйні концепції, використовуючи при цьому деяких із тих, хто носить мантію вчених. Це ті самі вчені, які повинні бути спадкоємцями пророків і перебувати в авангарді Ісламської Умми, очолюючи боротьбу проти колоніальних нападок. Адже мусульмани продовжують наражатись на люті кампанії, що закликані відхилити їх від своєї релігії та розколоти їх єдність. У цьому сліпа патріотична прихильність використовується для збудження ненависті між мусульманами і навіть спонукання проливати кров один одного.

Зовсім нещодавно світ став свідком подібного випадку, коли човен палестинського рибалки, який добував прожиток для своєї родини, порушив кордони територіальних вод Єгипту, і єгипетські військові тут же відкрили вогонь . У результаті палестинський рибалка помер від отриманих поранень. Це і є той самий патріотизм, який Комітет по контролю за фетвами закликає захищати, протистоячи тим, хто вимагає бути прихильними ісламській акиді.

У заяві Комітету підкреслюється важливість ролі національних та релігійних інститутів у служінні своїй державі і підтримці його зусиль у різноманітних областях, щоб забезпечити безпеку, стабільність, прогрес та процвітання країни та народу . Їх турбота про безпеку та стабільність — це брехня. Якщо б вони дійсно турбувались про свій народ, то засудили б злочини єгипетського тирана ас-Сісі, який проливав заборонену кров мусульман на площах та вулицях Єгипту і досі незаконно утримує у в’язницях десятки тисяч невинних жителів крани, одночасно проявляючи любов до сіоністів та американців.

Більше за усе мусульмани страждають від того, що зникла ясна риса між Ісламом та куфром, між правдою та брехнею, між шляхом віруючих та шляхом злочинців. Тому стала втрачатись релігія, як сказав Умар ібн аль-Хаттаб (р.а.): «Зменшиться зв’язок Ісламу петля за петлею (або розпуститься мотузка Ісламу) з причини того, що у ньому будуть рости люди, які не осягнули джахілії».

Ясність невір’я, зла та злочинності необхідна для ясності віри, добра та виправлення. Виразне розуміння шляху злочинців є однією із вимог Ісламу. Будь-яка неясність та сумнів у позиції злочинців перетворюється у неясність ту сумнів у позиції віруючих.

Ми закликаємо співробітників Комітету по контролю за фетвами поквапитись розкаятись перед Аллахом і вступити у лави Умми, ставши істинними спадкоємцями пророків, які проголошують слово істини . Це краще і улюбленіше для Аллаха та Його Посланця ﷺ. Якщо ж вони працюють на зарубіжні розвідувальні організації, тоді ми застерігаємо її від гніву Аллаха як у цьому світі, так і у Наступному житті.

هُوَ ٱلَّذِيٓ أَرۡسَلَ رَسُولَهُۥ بِٱلۡهُدَىٰ وَدِينِ ٱلۡحَقِّ لِيُظۡهِرَهُۥ عَلَى ٱلدِّينِ كُلِّهِۦۚ وَكَفَىٰ بِٱللَّهِ شَهِيدٗا

«Він — Той, хто відправив Свого Посланця з вірним керівництвом та релігією істини,щоб піднести її над рештою усіх інших релігій. Досить того, що Аллах є Свідком» (48:28).


Огляд новин «Ар-Рая»
06.02.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая