Хізб ут-Тахрір Палестина: В аль-Бірі пройшов семінар по Закону про соціальне забезпечення

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У суботу ввечері 19.01.2019 Хізб ут-Тахрір провів в аль-Бірі семінар по Закону про соціальне забезпечення під назвою «Економічне і шаріатське висвітлення Закону про соціальне забезпечення».

Захід відвідала велика кількість жінок і чоловіків із числа провідних особистостей міста, підприємців, робочих і зацікавлених сторін. З доповіддю виступив член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині д-р Бахір Саліх.

Д-р Салих підкреслив руйнівні економічні наслідки реалізації Закону про соціальне забезпечення, такі як виведення великих грошових засобів із країни на фінансові ринки та фондові біржі, що призведе до рецесії у країні та росту цін. Він зазначив, що закон стане причиною збільшення безробіття через скорочення та значне зменшення кількості малих та мікропідприємств у країні через припинення оплати кінцевих послуг і праці.

Д-р Саліх також говорив про загрозу, яка нависне над прибутками людей і робочих через ігри закладу соціального забезпечення з грошима людей через іноземні інвестиції та кредитування або фондові ринки і біржі, а також через політичну нестабільність ПНА та корупції у її структурах.

Бахір Саліх вказав на проблеми у Законі про соціальне забезпечення з точки зору Шаріату і політики, оскільки він звільнить владу від прямих обов’язків по забезпеченню основних потреб людини, таких як житло, їжа та одяг, і від турботи про бідних та тих, хто у скруті. Також, за його словами, через цей закон люди не по праву позбавляться грошей, а розграбовані мільйони відправляться у лихварські банки.

На зустрічі були розглянуті і інші проблем закону з точки зору Шаріату, такі як розподіл пенсійних накопичень серед спадкоємців, що суперечить Ісламу. Мова також зайшла про те, що відкриє великі можливості для корупції і ухилення від того, що належить людям, і був виділений той факт, що він був розроблений як змова поти робочих на користь однієї прибуткової компанії, якою управляє купка корупціонерів.

За підсумками симпозіуму була побачена необхідність простояти Закону про соціальне забезпечення та усіма доступними засобами та методами не допустити його прийняття. Присутні виразили свою незгоду з владою, яка шукає будь-які спосіб для крадіжки грошей людей.


Огляд новин «Ар-Рая»
23.01.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая