Аль-Кудс буде звільнений не брудними грошима, а сильними арміями

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

«AlNajahNews»: «Король Марокко — голова комітету по аль-Кудсу — Мухаммад VI розпорядився виділити гроші на відновлення деяких будівель всередині і навколо мечеті аль-Акса.

Міністерство закордонних справ і міжнародної співпраці Марокко опублікувало заяву, у якій підкреслюється, що цей внесок є частиною постійних зусиль, здійснюваних королем Марокко на усіх рівнях, щоб принести користь місту аль-Кудс, підтримати стійкість його жителів, захистити історичний статус цього міста, підкреслити його культурну самобутність і релігійну гідність як територію співіснування і терпимості між різноманітними небесними релігіями.

Далі у заяві говориться, що по узгодженню з міністерством вакфів Іордані в аль-Кудс буде направлена досвідчена команда марокканських архітекторів та інженерів для участі у роботах по реконструкції, що допоможе зберегти архітектурну неповторність мечеті аль-Акса».

«Ар-Рая»: по-перше, це — брудні гроші, за якими приховуються зловмисні цілі. Аль-Кудс потребує не грошей та інженерів, а визвольної армії. Проте зрадницькі правителі мусульман, піклуючись про єврейське утворення і боячись втратити свої хиткі крісла, намагаються завоювати симпатії народу і ввести його в оману, заявляючи про підтримку Палестини і мечеті аль-Акса через виділення фінансових грантів. У той же час вони відволікають увагу людей від реального рішення, яке усуне єврейське утворення і назавжди припинить його зло.

Обов’язок марокканської армії полягає у тому, щоб скинути зрадницький режим, потім виступити у бік окупованої Палестини, щоб викоренити єврейське утворення. Лише так можна зцілити кровоточиву рану Ісламської Умми і повернути жителям благословенних земель свободу і радість. Але цієї честі удостояться лише праведні раби Аллаха.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
24.04.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая