Аль-Кудс стане столицею Халіфату

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У місті Аріха на церемонії відкриття заходів, присвячених присвоєнню місту аль-Кудс статусу «Столиця ісламської культури 2019», президент Палестини Махмуд Аббас закликав усіх мусульман планети інтенсивно відвідувати місто, і, таким чином, хоча б годину стояти на стражі священних територій, підкреслюючи, що аль-Кудс не залишиться наодинці.

Сьогодні аль-Кудс наражається на найогидніші напади, проти нього плетуться найпідступніші змови, метою чого є іудаізація міста і розділення мечеті аль-Акса. Немає сумнівів утому, що аль-Кудс став жертвою змови між режимами мусульманських країн, окупантом і колонізатором. Злочинні агентурні режими, які не бачать нічого поганого у оскверненні сіоністами мечеті аль-Акса, міста аль-Кудс і його благословенних околиць, прагнуть до нормалізації відносин з окупантом і вдоволенню свого господина — безумного президента Америки.

У зв’язку з цим виникають питання: хіба протистояння цим звірським нападкам повинно бути виражено нормалізацією відносин з єврейським утворенням під гаслом «відвідування аль-Кудса»?! Хіба допоможе цьому протистоянню фінансова підтримка, яка іде у кишені впливових осіб у владі і зовсім не доходить до жителів аль-Кудсу?! Чи має місце насправді протистояння загарбнику у межах так званого «культурного» або інших проектів, які насправді ніяк не пов’язані з аль-Кудсом і його ісламською ідентичністю?!

Подивіться, жалюгідні правителі! Аль-Кудс окупований! І йому не допоможе приїзд мусульман з усіх куточків землі, які будуть вимушені проходити усі види огляду на єврейських пунктах пропуску. Священному місту мусульман не допоможе легка реконструкція, яку дозволить провести окупант, і його не звільнить боротьба за отримання лише релігійної юрисдикції ь над святинями. Справжня допомога полягає у тому, що повністю звільнити місто від іудеїв і захисти його від осквернення. Це можливо лише за допомогою мобілізації усієї Ісламської Умми та її армій. Решта усього іншого — лише гра, яка виснажує енергію ісламських народів і губить їх прагнення у той час, як ісламський світ жадає побачити звільнення благословенного аль-Кудса і мечеті аль-Акса.

Окрім того, хіба той, хто визнав окупацію більшої частини Палестини і законність єврейського утворення, побудованого на стражданнях палестинського народу, а потім погодився з розділенням аль-Кудса на Східний і Західний, чи не є співучасником євреїв в усіх їх злочинах, скоєних проти священного міста і його жителів?! Навіщо усі ці порожні висловлювання і гасла?! Досить обману і зрадництва, вже спали маски з ваших потворних облич!

Хто був співучасником злочинів проти палестинського народу, не може мати частку у звільненні країни. Звільнення — це честь, якої не гідні ті, хто веде боротьбу проти Ісламу під гаслом «боротьби з тероризмом» і хто тісно співпрацює з колонізатором і окупантом. Цієї честі гідні лише праведні раби Аллаха, які увійдуть в аль-Кудс під стягами Халіфату подібно тому, як увійшли туди мусульмани у перший раз, зробивши це місто центром ісламських земель. Тоді аль-Кудс стане столицею Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
17.04.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая