Політичні заходи і діалоги на високому рівні у секторі Газа

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

З нагоди 98-ї річниці руйнування Халіфату і у межах кампанії на благословенних землях Палестини під гаслом «Халіфат — допомога від Аллаха і близька перемога» Хізб ут-Тахрір провів у секторі Газа низку діалогів і політичних дискусій на високому рівні.

Заходи проходили у громадських місцях за участю студентів та учнів, які обговорювали політичні, економічні і соціальні проблеми мусульманського світу, питання Халіфату і Палестини, розвитку і змін, а також розумні і шаріатські рішення.

У тому ж контексті студентська спільнота «Аль-Вай (Свідомість)» організувала діалоги і дискусії зі студентами при університетах Гази — в Аль-Азхарі та Ісламському університеті. На заходах обговорювались різноманітні теми, які становлять інтерес для молоді, відносно палестинської проблеми і ситуації у секторі Газа, а також зв’язку цих проблем з подіями у регіоні. Розглядались рішення усіх цих проблем, а також способи досягнення єдності між народами Умми і шляхи звільнення Палестини.

Варто відзначити, що спільнота «Аль-Вай» завжди прагне спілкуватись зі студентами і працює над підвищенням їх обізнаності, вважаючи їх найбільш впливовим і найбільш зацікавленим класом у доленосних питаннях Умми.

Також партія Хізб ут-Тахрір провела у секторі Газа масштабну кампанію по роздачі брошур і плакатів під назвою «Халіфат — допомога від Аллаха і близька перемога». Активісти роздавали матеріали, відвідуючи дома і магазини, а також простим зустрічним пішоходам на вулицях.

Ці заходи є частиною поточної кампанії, розгорнутої партією Хізб ут-Тахрір на початку місяця Раджаб з нагоди 98-ї річниці руйнування Халіфату.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
17.04.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая