Якщо Іран можу знищити єврейське утворення на протязі півгодини, чого він чекає?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

«Агресія проти Ірану прокладе шлях до Третьої світової війни, і будь-який напад на Іран буде означати знищення єврейського утворення на протязі півгодини», — сказав Муджтаба Зуннур, голова комітету парламенту Ірану по ядерним питанням.

Він вказав, що Сполучені Штати можуть почати війну, але перемога не буде за ними. Потім зазначив, що, якщо американській військові частини почнуть яку-небудь операцію в акваторії Перської затоки, то від них залишиться лише «купка попелу». Також він сказав, що якщо хоча б один американський чи сіоністський снаряд упаде на нашу землю, то до того, як на ній уляжеться пил, іранські ракети вже вдарять «по серцю Тель-Авіва» («RT Arabic», 17.05.2019).

«Ар-Рая»: яке велике ваше зрадництво у відношенні Аллаха, Його Посланця (с.а.с.) та усіх мусульман, о правителі Ірану! Які ж ви терплячі до приниженні перед невірним Заходом! У цьому ви подібні решті усіх інших правителів мусульман. Ви мовчите щодо осквернення благословенної землі на протязі семи десятиріч. І ви терпите періодичні ляпаси, які отримуєте ви, ваші послідовники і союзники у Сирії. Ви, як і раніше, «боретесь» з єврейським утворенням лише порожніми гаслами і брехливими речами. Ви не перевантажуєтесь витратити «півгодини» на знищення окупанта благословенних земель, і у той же час використовуєте усі свої ресурси і витрачаєте увесь вій час на служіння Америці та реалізації її планів по знищенню мусульман в Афганістані, Іраку, Сирії, Ємені, і навіть Палестині.

Небезпека такої оманливої політики у цей конкретний час полягає у тому, що вона дає злочинному Трампу додатковий привід, щоб перетягнути на свій бік правителів Перської затоки і грабувати багатства їх народів. Це також сприяє підвищенню шансів на усіх американської «Угоди сторіччя», яка скерована на зміцнення єврейського утворення у регіоні через регіональний альянс, щоб протистояти «небезпеці Ірану».

Обов’язок усіх мусульман, особливо їх армій, полягає у тому, щоб скинути своїх правителів і встановити на їх місці халіфа, який поведе їх на джихад, щоб знищити сіоністське утворення, позбутися залежності від Заходу і повернути собі славу і велич.


Огляд новин «Ар-Рая»
29.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая