Не вірте тріаді злочинців «Іран – Росія – Туреччина»! Вони не будуть дотримуватись досягнутих з вами угод

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Після того, як справа знищення революції і відновлення влади злочинця була доручена сумно відомій тріаді «Іран – Росія – Туреччина», пал Алеппо шляхом обману «Щит Євфрату», пали Гута, Хомс і Дера за допомогою Астанинських переговорів.

Тепер, коли залишився один Ідліб, це злочинне тріо намагається здійснити рішення Сочинської конференції, якими передбачається здача повстанцями своєї важкої зброї, збереження буферної зони, яка оберігає режим Асада і запобігає думці про його скинення, а потім відкриття для сил режиму основних доріг у глибині звільнених територій і спільне патрулювання там.

Коли жителі цього регіону усвідомили небезпечну змову, вони скерувались завадити її здійсненню за допомогою політичних дій, виражаючи свою незгоду. Це призвело до того, що злочинці почали кампанію агресії, знищуючи країну і переселяючи десятки тисяч людей, не говорячи вже про шахідів і поранених. Не зумівши виконати свої плани, оскільки вірні муджахіди змогли завдати серйозної шкоди силам режиму, злочинці поквапились об’явити режим припинення вогню.

У цьому контексті ми нагадуємо жителям Шаму та вірним муджахідам, що нам треба стерегтись «режиму припинення вогню», який злочинці хочуть використати для зміцнення районів, які до них перейшли, і трохи перепочити, щоб потім знов продовжити свої злочини. Не дайте себе обдурити! Навіть якщо вони відмовляться від того, що нещодавно набули, а муджахіди погодяться з «припиненням вогню», це усе одно означає наближення до здійснення Сочинських угод.


Огляд новин «Ар-Рая»
29.05.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню