Світова економіка іще не відновилась повністю, а прогнози вже невтішні

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Голова Федеральної резервної системи (ФРС) США Джером Пауелл заявив, що ФРС здійснить відповідні кроки, щоб забезпечити продовження росту економіки США, незважаючи на «значні ризики» уповільнення глобального росту («RT», 23.08.2019).

«Перспективи глобального росту погіршуються з середини минулого року, і невизначеність торгової політики, по-видимому, грає роль у глобальному уповільненні та у слабких виробничих та капітальних витратах у Сполучених Штатах», — сказав він.

«Ар-Рая»: глобальна економіка, у цілому, а також економіки США і Європи — зокрема, стикаються з серйозними проблемами, які можуть привести до глибокої рецесії, а за нею може відбутись обвал на фінансових ринках і збій у роботі комерційних банків. Багато економістів та аналітиків відмічають, що світова економіка насправді не відновилась після іпотечної кризи і фінансового обвалу у період з 2008 по 2010 рік. Хоча деякі вказують на циклічний спад у капіталістичній економіці кожні 10-15 років, більш ймовірно, що економіка дійсно не відновилась. Швидше, ріст фінансових ринків пов’язаний з розширенням кредитів і збільшенням заборгованості, оскільки державний борг США досяг більше 22 трлн. доларів.

Коли економіка крупних капіталістичних держав страждає від серйозних проблем, які приводять до її уповільнення, тоді зазвичай відбуваються політичні кризи, які виявляють реальність економічних проблем і розкривають істинне обличчя фінансової економіки. Це призводить до масових обвалів на фінансових ринках, зачиненню компаній і банків, звільненням, росту цін та іншим проявам краху.

Внаслідок цього економіка та її фінансова і торгова системи входять в етап відновлення на деякий час, штучно підтримуючи своє життя з кожним днем. Центральні банки та уряди примусово годують економіку до тих пір, поки усі інструменти не стануть нездатними підтримувати її існування, як натякнув Джером Пауелл, голова управляючої ради Федеральної резервної системи США.

Людство побачить неминучий крах капіталізму, що приведе до прийняття системи Аллаха, яка збереже людську гідність і багатство.


Огляд новин «Ар-Рая»
28.08.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая