Гори звалищ у Тріполі показують ставлення влади до людей

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Ліванська держава з усіма своїми міністерствами і депутатами продовжує демонструвати глибину свого зневажання до людей, використовуючи найвідсталіші методи обходження з відходами, просто вивалюючи сміття на «полігонах смерті» у Тріполі.

Обов’язком держави є турбота про громадян, а не розкрадання їх грошей. І лише Праведний Халіфат здатен піклуватись про людей належним чином. Щира виконавча влада Халіфату здатна піклуватись про людей належним чином. Щира виконавча влада Халіфату буде застосовувати практичні рішення Ісламу, які відповідають сподіванням людей.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Лівані заявив з цього приводу: «Усі ми розуміємо ступінь непридатності влади і державного устрою, розробленого колонізаторами. На чолі держави вони поставили таких же непридатних людей, які служать інтересам своїх хазяїв, а потім діють заради особистих інтересів. З цим режимом може співіснувати лише той, хто із цього ж порочного оточення. Але ми усе іще не розчарувались в людях, особливо побачивши, як вони вийшли на страйки у місцевостях аль-Фавар і Турбуль, перешкоджаючи здійсненню смертоносних проектів у їх районах. Не бійтесь погроз влади, продовжуйте страйки, розгортайте вантажівки з відходами, не даючи їм перетворити ваші райони на звалища! Викривайте політиків, які брешуть людям, говорячи, що ці звалища закриються!».

 


Огляд новин «Ар-Рая»
28.08.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню