Хізб ут-Тахрір Судан: «Іслам дарує умиротворення і щастя»

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

У вівторок 19 листопада Хізб ут-Тахрір у Судані провів в Омдурмані щотижневу громадську акцію, яка на цьому тижні носила назву «Іслам — це образ життя».

Звертаючись до тих, хто зібрався, г-н Абдуррахим Абдуллах, член Хізб ут-Тахрір, підкреслив, що Іслам — це не лише молитва, пост, закят і паломництво, але й універсальна система життя, зазначивши, що сьогодні світ страждає від жорстокого капіталізму, який грабує нації і народи, як до того страждав від матеріалістичного соціалізму.

Окрім того, він пояснив, що лише Іслам дарує умиротворення, але ісламське законодавство здійснюване лише при наявності Ісламської Держави — єдиного інструменту встановлення ісламських цінностей і цивілізації. Він звернув увагу присутніх на те, що Судан за час «незалежності» пережив шість урядів, три із яких були громадянськими і три — військовими, вказавши, що усі вони не змогли гідно попіклуватись про справи людей, тому що брали рішення із рукотворної конституції, заснованої на людських бажаннях і на капіталістичному принципі, що породило лише тяжке життя і зубожіння.

На завершення свого виступу г-н Абдуллах сказав: «Хізб ут-Тахрір працює для відновлення ісламського образу життя. Він прийняв проект конституції, яка складається із 191 статті, взятої із Корану і Сунни, і тепер надає її народу Судану, щоб він міг створити Халіфат і повернути собі славу і велич. Не упустіть свій шанс, поки корабель не відплив до берегів іншого народу!».


Огляд новин «Ар-Рая»
27.11.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню