Замахування ПНА на палестинський народ і членів Хізб ут-Тахрір не заглушать голос правди

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Сили Служби превентивної безпеки Палестинської національної адміністрації у великій кількості вдерлись у дім Мунзіра Сабатіна, члена Хізб ут-Тахрір, у місцевості Хусан, пише інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині.

Як повідомляється, обшук тривав більше години, на протязі якої був оточений увесь район, хоча самого Сабатіна не було домі. Також зазначається, що при обшуку сили безпеки забрали із дому книги, журнали, листовки та інші предмети, не задокументувавши вилучення.

У заяві ХТ пишеться: «Мунзір Сабатін винуватий лише у тому, що він виконує свій шаріатський обов’язок, закликаючи до схвалюваного, утримуючи від засуджуваного і працюючи разом з Хізб ут-Тахрір над встановленням Халіфату. У чому ж злочин?! Органи влади ворожі до народу Палестини і у той же час нічим не відповідають поселенцям-сіоністам, які приїжджають, вдираються у дома, страчують молодих людей, арештовують дітей і старих, хоча усе це відбувається на виду тим самих служб безпеки».

Далі інформаційний офіс ХТ підкреслює т: «ПНА повинна зрозуміти, що замахування на палестинський народ у цілому (і членів Хізб ут-Тахрір — зокрема) не примусять замовчати людей і не погасять голос істини, якого боїться влада та усі, хто стоїть за нею. Своїми ганебними діями ПНА лише збільшить гнів людей. Влада повинна вилучити урок і припинити свої ганебні дії проти народу Палестини і носіїв ісламського заклику, які прагнуть підняти Умму і встановити Халіфат, який звільнить Палестину. ПНА повинна отямитись у благо самій собі».


Огляд новин «Ар-Рая»
27.11.2019

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая