Палестинська адміністрація мобілізує усі свої інструменти для прийняття угоди «CEDAW»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня

Комітет по гендерним питанням у сфері освіти провів своє перше засідання у присутності міністра по справам жінок Палестинської адміністрації (ПА).

Комітет був сформований по рішенню міністерств по справам жінок і освіти. Міністр по справам жінок зазначив, що зусилля, які робляться двома міністерствами, відображають прагнення розробити палестинську учбову програму згідно з палестинськими орієнтаціями і національною системою цінностей.

У своєму коментарі інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині зазначив, що ця заява міністра і координація дій міністерств по справам жінок і освіти показують, що Захід та його інститути, а також ПА хочуть зробити Конвенцію про ліквідацію усіх форм дискримінації у відношенні жінок (CEDAW) і його руйнівні концепції частиною культури підростаючого покоління у країні. Паралельно вони приймають і змінюють закони, особисто про особистий статус, а також коректують кримінальний кодекс, щоб він відповідав умовам угоди «CEDAW» та іншим міжнародним угодам, які були підписані Палестинською адміністрацією.

У коментарі підкреслюється, що, можливо, першими плодами співпраці між міністерствами ПА стали виявлені на початку другого семестру змінення, які були внесені в учбову програму восьмого класу. В одну із книг був добавлений цілий розділ під назвою «Гендер». Розділ говорить про гендерну рівність і необхідність внесення поправок у закони про особистий статус згідно з міжнародними угодами, включаючи угоду «CEDAW», та іншими отруйними західними ідеями, які атакують ісламську релігію і шаріатські положення, а також сприяють розпусті, соціальному занепаду і аморальності. Цим самим вони переслідують чітку ціль — віддалити дітей мусульман від положень їх релігії і примусити їх жити і будувати відносини на основі західних законів і міжнародних угод.

На завершення інформаційний офіс партії говорить, що ПА самовіддано служить Заходу і докладає усіх зусиль, щоб віддалити народ Палестини від його релігії і культури. У цій боротьбі вона використовує свої інститути і міністерства після того, як передала їх своїм послідовникам, які не ослухуються її наказу і не переживають за положення палестинців. У зв’язку з цим треба, щоб народ Палестини, який відкинув угоду «CEDAW» таким чином, який розлютив ПА і викликав гнів Заходу, гучно заявив про себе перед обличчям влади. Адже вона недбало обійшлась з Палестиною, а тепер націлилась на совість народу, прагнучи посіяти розпусту і порок, і навіть зробити це культурою палестинських дітей. Безперечно, це полегшує євреям і Заходу закриття палестинської проблеми так, як їм угодно.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
22.01.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая