Хізб ут-Тахрір закликає пакистанську армію висунутись до аль-Акси і знищити союзників Трампа

Огляд новин «Ар-Рая»
Друкарня

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Пакистані випустив прес-реліз, у якому говориться: «Гнів охопив усіх мусульман Пакистану після того, як Трамп заявив 28 січня про те, що благословенна земля аль-Кудса стане столицею єврейських окупаційних сил.

Що стосується союзників Трампа із числа правителів Пакистану, то вони усе іще прагнуть услужити Трампу, коли той вже готується до переобрання. Проте вони також бояться реакції мусульман Пакистану, які дорожать першою киблою мусульман, землею Ісри і Міраджа Посланця Аллаха ﷺ. Тому з метою заспокоїти мусульман, у ретельно продуманій заяві від 30 січня МЗС Пакистану виразило заперечення проти плану Трампа, в обмін закликавши до «узгоджених на міжнародному рівні кроків» по рішенню палестинської проблеми згідно формулі «Дві держави».

У той же час Іслам забороняє уступати єврейським окупантам навіть п’ядь палестинської землі. Подібними заявами правителі Пакистану закладають основи для свого визнання єврейського утворення і прийняття колоніального закону на ісламських землях, які повинні бути повністю звільнені від єврейського окупанта. Боягузлива позиція правителів Пакистану повністю суперечить тому, що говорить Аллах:

وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُمْ مِنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ

«Вбивайте їх (многобожників), де б ви їх не зустріли, і виганяйте їх звідти, звідки вони вас вигнали» (2:191)».

Далі Хізб ут-Тахрір звертається до жителів Пакистану: «Наші брати у Пакистані! Після того, як ваші правителі дозволили індуїстській державі анексувати Кашмір, тепер вони вступили у ряди мусульманських правителів, які нічого не здійснюють у відповідь на окупацію євреями земель і святинь мусульман. Ці правителі стоять на шляху левів із наших озброєних сил, щоб завадити їм звільнити окуповану Палестину так само, як вони завадили їм звільнити Кашмір.

Нинішні правителі Пакистану — це тягар на наших шиях, який необхідно негайно скинути. Заради Ліка Аллаха закликайте своїх родичів із пакистанських озброєних сил виконати свій обов’язок по звільненню мечеті аль-Акса та усіх благословенних земель. Вимагайте, щоб вони скинули нинішніх правителів і надали допомогу партії «Хізб ут-Тахрір» у встановленні Халіфату. Під керівництвом халіфа наші озброєні сили будуть мобілізовані для здійснення пророцтва про звільнення Палестини. Посланець Аллаха ﷺ сказав:

لَا تَقُومُ السَّاعَةُ حَتَّى يُقَاتِلَ الْمُسْلِمُونَ الْيَهُودَ فَيَقْتُلُهُمُ الْمُسْلِمُونَ

«Не наступить Час, поки мусульмани не битимуться з іудеями і поки мусульмани не вб’ють їх» (Муслім).

В іншій версії хадісу говориться:

تُقَاتِلُكُمُ يَهُودُ فَتُسَلَّطُونَ عَلَيْهِمْ

«Ви битиметесь з іудеями, після чого отримаєте над ними владу».


Огляд новин «Ар-Рая»
05.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая

Головне меню