Хізб ут-Тахрір/Туреччина провів у Пендіку конференцію «Родина і суспільство»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

У межах кампанії «Лише Іслам захистить родину, покоління і суспільство» Хізб ут-Тахрір/Туреччина провів у понеділок 3 лютого у Пендіку, Стамбул, конференцію «Родина і суспільство».

Конференція, яка зібрала повний зал мусульман, почалась зі вступної промови Серхана Ерташа, який проінформував гостей про мету кампанії.

Потім, після читання Корану Бураком Балтой, з першою доповіддю виступив господин Муса Байоглу, який розкрив погані наслідки для суспільства таких міжнародних угод, як Конвенція про ліквідацію усіх форм дискримінації у відношенні жінок (CEDAW) і Стамбульська конвенція, а також наслідки Закону Турецької Республіки №6284 «Про захист родини і попередження насильства над жінками». Після цього Байоглу розповів про те, що пропонує Іслам для рішення нинішніх проблем суспільства.

З другою доповіддю виступив ісламський вчений Абдуллах Імамоглу, пояснивши, що Іслам є єдиним шляхом підйому суспільства мусульман. Потім він показав, яка відповідальність сьогодні лежить на Уммі. І, приводячи приклади із історії, він спробував описати те, яким шляхом мусульмани досягали успіху у минулому, підкреслюючи, що цей успіх повториться знов після встановлення Другого Праведного Халіфату за методом пророцтва.

 

Огляд новин «Ар-Рая»
19.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая