Палестинська адміністрація викрадає і арештовує тих, хто відкидає угоду Трампа

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Служби безпеки Палестинської адміністрації викрали г-на Халіда Айіша, члена партії «Хізб ут-Тахрір» і викладача арабської мови у середній школі у місцевості Артас, Бейт-Ляхм.

17 лютого 2020 року у бандитській манері прямо на вулиці посеред прохожих співробітники служб безпеки викрали його, заштовхнувши у цивільну машину. Після викрадення з’ясувалось, що д-ра Халіда заарештували на 24 години, а потім прокуратура, відкрито порушуючи закон країни, яким так пишається Палестинська адміністрація, передала його у в’язницю Аріхі, де без повідомлення адвоката про слухання йому продовжили строк утримування під вартою на 15 днів.

Влада, не обмежившись цим викраденням, заарештувала Мухаммада Айіша, коли той пішов дізнатись про долю свого брата. Спочатку його заарештували на 24 години, а потім перевели у в’язницю Аріхі, де його утримування під вартою було продовжено на 15 днів.

Д-р Бахір Саліх, член інформаційного офісу Хізб ут-Тахрір у Палестині, заявив, що Палестинська адміністрація заарештувала сімох членів партії: двох — у провінції Тулькарм, двох — у провінції Бейт-Ляхм, одного — у Рамаллаху, одного — у Наблусі і одного — у місцевості Сілат аль-Харісія, район Дженин. Усі арешти були здійснені після того, як активісти поширили публікацію партії, у якій розкривалась брехня Палестинської адміністрації про те, що вона нібито протистоїть угоді Трампа. Саліх нагадав, що у минулу суботу служби безпеки здійснили напад на мітинг, організований партією проти «Угоди сторіччя» у місті Дженін.

Д-р Салиіх додав, що ці арешти, на додаток до нападу на мітинг, підтверджують, що Палестинська адміністрація хоче довести до кінця змову проти палестинського народу, стверджуючи лише про неприйняття «Угоди сторіччя», замість того, щоб зірвати її.

Бахір Саліх закликав Палестинську адміністрацію негайно звільнити членів Хізб ут-Тахрір і застеріг її від наслідків політики репресій і позбавлення людей шаріатських і законних прав, згідно яким палестинці можуть виражати свою позицію, відкидаючи проекти, що ведуть до поступок і здачі інтересів.

 

Огляд новин Газета «Рая»
26.02.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая