Палестинська адміністрація арештовує вчителів і проповідників, які виступили проти «Угоди сторіччя»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Це перші плоди таємного зв’язку з адміністрацією Трампа?!

Служба превентивної безпеки Палестинської національної адміністрації викрала професора Мухаммада ан-Наджара прямо із транспортного засобу для вчителів після завершення шкільних занять у неділю 1 березня 2020 року. Проф. Мухаммад проживає у місцевості Баттір, провінція Бейт-Ляхм, і працює вчителем ісламського виховання у школі аз-Зір у місцевості Хармала.

Служба превентивної безпеки у Ятті також заарештувала г-на Хатіма аль-Хаддара по поверненні додому після завершення робочого дня. Професор Хатім — вчитель фізики у школі Дірар ібн аль-Азвар в Ятті, яка знаходиться поруч з його домом.

Та ж служба в Ідні влаштувала засідку для одного із професорів поруч з середньою школою для хлопчиків, але не змогла його заарештувати, оскільки зупинила не той вчительський автобус, у якому знаходився професор.

У той же час влада продовжила строк утримання під вартою шейха Юнуса Рабба на чотири дні і г-на Ваіля Тумайза на три дні.

Інформаційний офіс Хізб ут-Тахрір у Палестині рішуче засудив переслідування і продовження строків утримання під вартою членів партії, зазначивши, що ці дії виявляють брехню Палестинської адміністрації, яка заявляє про протидію угоді Трампа, підтверджують її причетність до цієї змови і те, що ознаки цієї причетності проявляються у переслідуванні тих, хто насправді проти угоди.

В офісі партії підкреслили, що переслідування вчителів і проповідників вважається ганьбою, оскільки вони є представниками інтелігенції, а їх моральність, свідомість і щирість підтверджуються кожним, хто їх знає. Також зазначається, що їх переслідують лише за сміливі позиції і за відкрите проголошення про відмову від угоди Трампа.

Партія почала вимагати негайного звільнення заарештованих і поклала відповідальність за їх здоров’я на Палестинську адміністрацію та її служби безпеки.

 

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
04.03.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая