Активісти Хізб ут-Тахрір провели у центральній частині сектору Газа симпозіум «Угода Трампа і шляхи протистояння їй»

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Члени Хізб ут-Тахрір провели 27 лютого 2020 року у центральній частині сектору Газа політичний симпозіум на тему «Угода Трампа — це плід угоди в Осло. Яким є шлях протистояння їй?». З доповіддю виступив д-р Тарік Абу Арібан.

На початку свого виступу Абу Арібан перерахував найбільш важливі причини, що спонукали Трампа принизити Умму чисельністю у півтора мільярди людей і висунути цю провокаційну угоду, а саме: падіння Халіфату, роздробленість Ісламської. Умми, а також зрадництво і змови режимів.

Говорячи про те, як протистояти угоді Трампа, Абу Арібан підкреслив, що джерелом її відкинення повинна бути акида і Шаріат, які вимагають відмови від рішення «дві держави», «одна держава» та усіх пропонованих рішень, які ведуть до капітуляції, а потім необхідна прихильність до єдиного шаріатського рішення цього питання — звільнення усієї Палестини в повернення під захист Ісламської Умми.

Він сказав про необхідність зректися від тих, по чиїй провині проблема опинилась у цьому болоті — від правителів мусульман і Палестинської адміністрації. Також доктор застеріг від програшної ставки на рішення міжнародної спільноти, під крилом якої з’явилось і виросло єврейське утворення.

Що стосується характеру рішення палестинської проблеми, то Абу Арібан зазначив необхідність повернути її на своє місце і зробити проблемою усією Умми, а не окремих угрупувань або палестинського народу, і необхідність покласти звільнення окупованих територій на армії усіх ісламських земель.

Він завершив свою промову, сказавши, що обіцянка Трампа брехлива, а обіцянка Посланця Аллаха ﷺ про те, що єврейське утворення зникне, — це те, що неодмінно відбудеться. Вони скажуть: «Коли ж це трапиться?». Скажи: «Можливо, це трапиться дуже скоро!».

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
04.03.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая