Хіба те, що роблять коровопоклонники з мусульманами, не викликає в мусульманських арміях гнів аль-Мутасіма?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Газета «The Observer» опублікувала статтю Кінана Маліка, який пише, що насильство в індійській столиці Делі — це не порушення безпеки, а цілеспрямована жорстокість по відношенню до мусульман. Про це пише агентство «BBC Arabic» 1 березня 2020 року.

Відповідальність за пролиту на вулицях Індії кров Кінан поклав на Індуїстську націоналістичну партію та її руйнівну ідеологію.

Автор говорить, що в останні тижні Делі став свідком насильства у відношенні мусульман з боку індуїстських націоналістичних угрупувань — більшість із яких є прибічниками правлячої партії,— які під час погромів вигукували «Слава Рамі» та «Індія — індусам».

Насильство почалось після заяви на публічному зібранні представника правлячої партії  Капіля Мішри про те, що якщо поліція не втрутиться, щоб очистити вулиці від протестуючих проти закону про громадянство, цю роботу зробить він зі своїми прибічниками.

Через декілька годин після заяви Мішри банди почали нападати на протестуючих. А через декілька днів вони почали спалювати мечеті, дома і магазини мусульман, вбивши 39 людей за підрахунками служби безпеки.

Кінан додає, що правляча партія вірить в індуїзм і заявляє, що це єдина релігія в Індії, а усі мусульмани повинні поїхати геть у Пакистан, як про це говорив міністр в уряді Індії.

Автор говорить, що коли індуїстська партія прийшла до влади у 2014 році, вона обмежувала заяви своїх агресивних членів, але після другої перемоги на виборах прем’єр-міністра Нарендри Моді партія широко розкрила двері для ідеологічного вираження і політики дискримінації.

У серпні 2019 року уряд скасував систему самоуправління у переважно мусульманському регіоні Джамму і Кашмір у відповідь на вимогу індусів і жорстко придушив протести. Потім він прийняв новий закон про громадянство, який вимагає від жителів країни довести, що вони мають громадянство, знаючи, що у мільйонів людей немає відповідних документів.

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
04.03.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая