Чи не час ввести божественну систему, яка врятує світ від лих цього світу і страждань загробного життя?!

Огляд новин «Ар-Рая»
Інструменти
Друкарня
  • Маленький Менше Середній Більше Великий
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

На сторінках еміратівської газети «AlKhaleej» наводяться слова Дрісса Лагріні: «Здається, що після жаху коронавірусу світ спіткають серйозні змінення, які можуть привести до підриву опор нинішньої міжнародної системи, щоб звільнити місце для нового міжнародного порядку».

Зі свого боку, Мухаммад Акіф Джамаль написав: «Глобальна система, яка визначила для нашого життя ідейні, політичні, економічні і адміністративні рамки, у справжній час піддається серйозним випробуванням. Час від часу її сильно струшують фінансові кризи, що руйнують економіку держав, чи забруднення оточуючого середовища, ризики якого перевищують локальні і регіональні масштаби, чи політична напруженість, яка загрожує перетворенням локальних конфліктів у регіональні і міжнародні чи епідемії, які перевищують медичні і фінансові можливості багатьох країн». Ці заяви приводить сайт корпорації «BBC NewsArabic» 20 березня 2020 року.

Газета «Ар-Рая»: уся міжнародна система визнала нездатність боротися з найменшою формою життя на землі, байдуже залишаючи людей на вірну загибель. У той же час з наукової, медичної і шаріатської точок зору вважається, що для цієї хвороби є ліки. Посланець Аллаха ﷺ сказав:

لِكُلِّ دَاءٍ دَوَاءٌ فَإِذَا أُصِيبَ دَوَاءُ الدَّاءِ بَرَأَ بِإِذْنِ اللَّهِ عَزَّ وَجَلَّ

«Для кожної хвороби є свої ліки, і якщо ліки відповідають хворобі, то буде лікування по волі Всевишнього» (Муслім).

Але через те, що сучасні заклади переслідують у науці і медицині виключно матеріальну вигоду, вони не знайшли і не знайдуть ефективних ліків, за допомогою яких люди одужували б без ускладнень.. Ліки, створені цими закладами для лікування таких захворювань, як діабет і тиск, викликають побочні ефекти, які іноді гірше, аніж симптоми самої хвороби, і пацієнт вимушений продовжувати витрачати гроші на покупку таких ліків. Насправді, ці заклади прагнуть знайти «постійних» клієнтів, і замість того, щоб гуманно ставитись до пацієнтів, вони застосовують до них «адські муки»..

При кожній епідемії і пандемії увесь світ у цілому, і Ісламська Умма — зокрема, кричить: скільки можна обжигатись цією системою, яка веде людей до загибелі?! Чи не час ввести божественну систему, яка врятує світ від лих цього світу і страждань загробного життя?!

 

Огляд новин Газета «Ар-Рая»
01.04.2020

Останній номер газети Ар-Рая арабською
Інтерв'ю з Османом Баххаш про газету «Ар-Рая»
Газета Ар-Рая